Džordževičius po pergalės prieš Lietuvą: „Tai nebuvo draugiškos rungtynės“ © FIBA nuotr.

Serbijos rinktinės vairininkas Aleksandras Džordževičius po sunkios pergalės prieš Lietuvą liko nusivylęs pagrindinių žaidėjų darbu gynyboje.

Serbai savo žiūrovų akivaizdoje lietuvius pranoko tik pačioje rungtynių pabaigoje. Džordževičius teigė, kad šis susitikimas buvo kur kas rimtesnis patikrinimas nei iki šiol vykę kontroliniai mačai, todėl tikėjosi gerokai geresnio savo auklėtinių pasirodymo.

„Tai nebuvo draugiškos rungtynės. Mums reikia daugiau tokios patirties. Mūsų žaidimas tikrai nebuvo geras, trūko energijos. Mūsų pagrindinis penketas turi suprasti, ką reiškia darbas gynyboje.

Man patiko, kaip žaidė Milosavljevičius ir Lučičius. Jie visada atiduoda visas jėgas, kai tik pasirodo aikštėje. Tikiuosi, kad ateityje turėsime daugiau panašių rungtynių prieš tokio pajėgumo varžovus“, – dėstė strategas.

Paklaustas apie atsakomąją dvikovą Lietuvoje, Džordževičius pridūrė: „Tai bus dar vienas mūšis. Mes turime 14 krepšininkų ir visi turi suprasti, kad mums reikia daugiau treniruočių. Man nesvarbu, kurie jie žaidžia – NBA ar kitur, tačiau vienintelis dėmesysis turi būti sutelktas į rinktinę.“

Lietuva ir Serbija dar kartą ginklus aikštėje surems rytoj 19 val. 30 min. „Žalgirio“ arenoje.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos