Dvikovą su „Baskonia“ stebės pilnutėlė „Žalgirio“ arena © lkl.lt nuotr.

Dvigubą Eurolygos savaitę pergalingai pradėję Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienį vėl sulauks gausaus sirgalių palaikymo – „Žalgirio“ arenoje vyksiantį susitikimą su Vitorijos „Baskonia“ stebės pilnutėlė „Žalgirio“ arena.

Paskutinius bilietus į Eurolygos 31-ojo turo dvikovą sirgaliai išgraibstė jau rungtynių dieną. Tai yra jau 14-tos šio sezono Eurolygos rungtynės, kuriose išparduoti visi bilietai.

Po šių rungtynių reguliariajame sezone žalgiriečiams liks sužaisti vos du Eurolygos susitikimus namų arenoje – vis dar yra galimybė įsigyti bilietus į kovo 28 d. mačą su Milano „EA7 Emporio Armani“ ir į balandžio 11 d. dvikovą su Madrido „Real“.

Akistatoje su Milano ekipa sirgalių laukia ir ypatingas svečias – per rungtynių didžiąją pertrauką savo pasirodymą surengs Eurovizijoje Lietuvai atstovausiantis atlikėjas Silvester Belt.

Sparčiai tirpsta bilietai ir į trečiąją sezono dvikovą su Vilniaus „Ryto“ ekipa, kuri „Žalgirio“ arenoje vyks balandžio 14 d.

Šios rungtynės ir vėl bus ypatingos, kadangi vėl keisis ištikimiausių komandos sirgalių aktyvaus palaikymo tribūna – žalgiriečių palaikymas bus kuriamas iš 130/131 sektoriaus.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos