Š. Jasikevičius: apie Grigonio problemas ir varžovų žaidimą

Š. Jasikevičius: apie Grigonio problemas ir varžovų žaidimą 0 0 2019-11-18 17:40 © Pauliaus Žukausko nuotr.

Kauno „Žalgirio“ laukia itin svarbi ir varginanti savaitė – žalgiriečiai antradienį pradeda dvigubą Eurolygos savaitę.

Penktadienį skaudžią nesėkmę Pirėjuje patyrusi Kauno komanda rytoj stos į kovą su kita Graikijos komanda – Atėnų „Panathinaikos“, o po dviejų dienų taip pat namuose priims Belgrado „Crvena zvezda“.

Prieš artėjančias kovas mintimis su žiniasklaida pasidalino Šarūnas Jasikevičius, kuris išskyrė varžovų stiprybes ir atskleidė Mariaus Grigonio problemas.

„Grigonis bandys (žaisti – red.). Šiai dienai žinome tiek, kad jis nesitreniruoja. Lauksime antros nuomonės ir tada žiūrėsime, ką turime. Pagal mūsų informaciją, jam blogėti negali, bet, kaip suprantu, gerėti taip pat negerėja“, – pareiškė strategas. 

Paklaustas, kas tai per problema, Jasikevičius atsakė: „Kažkoks sąnarys tai vieno pėdos piršto. Keista tokia vieta. Čia jau medikai daugiau paaiškintų.“

Kalbėdamas apie vakarykštes LKL rungtynes ir dvigubos savaitės planą, strategas teigė: „Vakar rungtynės vyko pagal planą. Visi žaidėjai gavo pažaisti. Kartais tokiu atveju galime aukoti ir rezultatą, bet visi žaidė tiek, kiek būtų treniravęsi sekmadienio vakarą čia, Kaune.“

„Panathinaikos“ šį sezoną Eurolygoje yra iškovojusi keturias pergales ir patyrusi tiek pat pralaimėjimų. Nepaisant ne tokių blogų rezultatų stipriausiame Senojo žemyno turnyre, komandą sukrėtė permainos trenerių štabe.

„Galime filosofuoti apie trenerio atleidimą ir ką jis gali lemti. Tokie atleidimai kartais išeina į gerą, ypač trumpalaikėje perspektyvoje, bet tikėsimės, kad rytoj taip nebus. Komanda yra su didžiuliu talentu ir pagal skaičius daug kur Eurolgyoje pirmauja puolimo situacijose.

Gynyba yra raktas į pergalingą kelią – suprasti, kur, ką ir kaip turime atakuoti. Prieš „Olympiakos“ tai darėme labai prastai, o prieš Pasvalį sužaidėme įspūdingai ir nelabai kreipiau dėmesį aš į tą varžovą. Svarbu žaidėjų reakcija į tam tikrus judesius, prisitaikymas.

Turime tai atlikti geriau nei tai darėme Pirėjuje. Komanda yra super talentinga puolime, todėl gynėjų, galinčių pridaryti žalos, yra aibė, taip pat galingi „centrai“ ir skirtingi „ketvirtieji numeriai“. Mūsų situacija yra paprasta – neapsigsime, nelaimėsime.“

0 0

Komentarai (0)