D.Sirvydžio turas po „Žalgirio“ areną – malonūs lankai ir treniruoklių salė © Pauliaus Žukausko nuotr.

Kontraktą su Kauno „Žalgiriu“ pasirašęs Deividas Sirvydis jau spėjo užsukti į „Žalgirio“ areną kaip šviežiai iškeptas klubo žaidėjas.

Krepšininkui buvo surengtas turas po antraisiais namais būsimame sezone tapsiančią „Žalgirio“ areną. Turo metu krepšininkas su „Žalgiris TV“ pasidalijo savo įspūdžiais.

„Arenoje pastarąjį kartą buvau su Panevėžio klubu per pusfinalio seriją. Kas daugiau? Su rinktine čia esame buvę. Apart šio sezono, čia buvau tik prieš 4-5 metus“, – vaikščiodamas arenos koridoriais kalbėjo D.Sirvydis.

Užsukus „Žalgirio“ arenos pagrindinę ir treniruočių sales, D.Sirvydis džiaugėsi, kad kaip ir kiti žalgiriečiai turės galimybę bet kuriuo metu individualiai treniruotis treniruočių salėje. Be to, taiklią rankelę turintis žaidėjas džiaugėsi arenos lankais.

„Kai žaidžiau Amerikoje, bet kada, kada nori, galėdavai ateiti individualiai treniruotis. Pradžioje tai galbūt buvo šiek tiek neįprasta, nes iki tol su tuo Lietuvoje nebuvau susidūręs. Gal Kaune tai ir yra įprasta, bet Panevėžyje ir Vilniuje tokių galimybių neturėjome. Tai – didelė dalis asmeninio tobulėjimo, kai žaidėjas gali bet kada ateiti pasitreniruoti, – teigė krepšininkas. – Kažkas yra, kad šie arenos ir treniruočių salės lankai yra labai malonūs, nepalyginsi su kitais. Jau nuo Eurolygos jaunimo atrankos turnyro lankų man tai yra išlikę atmintyje. Žiauriai prie širdies. Skiriasi žiauriai. Momentais atrodė, kad Panevėžyje yra žiauriai geri lankai, bet atvažiuoji čia ir – nė pro kur.“

Pasukus į šalia „Žalgirio“ žaidėjų rūbinės esančią treniruoklių salę, D.Sirvydis papasakojo istorijas apie pirmąsias dienas JAV, kai iškart kibo į darbus stiprinti tuo metu, kaip įvardijo pats žaidėjas, „nulinį“ kūną.

„Mano pastarieji 2, 3 ar net 4-i metai buvo praleisti treniruoklių salėje, nes buvau toks… (rodo nulio gestą – Žalgiris.lt) Daug laiko čia praleisdavau. Pirmieji metai galbūt buvo sunkiausi. Pamenu, kad skridau į Los Andželą ir nuėjau į treniruoklių salę. Atrodo, buvo pirma treniruotė. Buvau gal mėnesį nesportavęs, bet pasidarėme treniruotę ir buvo tikrai gana sunku. Galiausiai paaiškėjo, kad treniruotė buvo skirta tik pirminiams testams. Man jau sukėsi galva. Tada pasidarėme normalią treniruotę. Po treniruotės man padarė tokį proteininį kokteilį, kuris buvo lyg košė… Atvariau ten, kad pridėčiau „masės“. Mane taip „kankino“ daugiau nei mėnesį“, – šypsojosi krepšininkas.

Rūbinėje D.Sirvydis pamatė ir „Žalgirio“ žaidėjų „baudų“ lentą. Į ją įrašomi žalgiriečiai už įvairius nusižengimus, pavyzdžiui, vėlavimą į treniruotę arba už atskirus pasiekimus, tokius kaip – pelnytas 100-asis taškas.

„Panevėžyje irgi buvo tokia tradicija, – teigė žalgirietis. – Šiemet dažnai pakliūdavau. Dėl klasikinio atvejo – pelnyto 100-ojo taško. Buvo rinktinės langas – jau reikėjo pirkti vakarienę. Buvo patekimas į LKL simbolinį penketą.  Rinktinė pakvietė į stovyklą ir gimtadienis. Už visus tris reikėjo atsiskaityti. Manau, apie 500 eurų buvo išleista. Galiausiai viską nešam į komandos banką, tad sezono pabaigoje visi pasilepinam. Nebuvo gaila.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos