D.Sabonis: „Antroje rungtynių pusėje parodėme didesnę energiją“ © krepsinionamai.lt nuotr.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sekmadienį 91:56 iškovojo užtikrintą pergalę, o prie to nemažai prisidėjo ir į aikštelę sugrįžęs Domantas Sabonis.

Įpusėjus rungtynėms lietuviai turėjo tik septynių taškų pranašumą, bet sugrįžę po ilgosios pertraukos pademonstravo jėgą ir susikrovė triuškinamą persvarą.

Po susitikimo su žurnalistais bendravęs vienas iš Lietuvos rinktinės lyderių paaiškinimo dėl prastų pradžių neturėjo, bet atskleidė, kad bus bandoma padaryti išvadas ir klaidas ištaisyti paskutinėse kontrolinėse rungtynėse su Čekija.

„Pirmoje pusėje žaidėme ne taip, kaip norėjome žaisti, tačiau antroje rungtynių pusėje parodėme didesnę energiją ir tas leido susikrauti didesnį pranašumą.

Nemanau, kad prastos rungtynių pirmosios pusės yra blogo nusiteikimo klausimas, nes mes visada išeiname norėdami laimėti.

Dar turėsime dar vieną susitikimą su čekais ir bandysime daryti viską, kad pradėtume gerai žaisti jau nuo pirmųjų minučių“, – kontrolinį mačą su Angola apibendrino  D.Sabonis.

Lietuviai šeštadienį jėgas tikrinosi ir su Pietų Korėjos krepšininkais, tačiau tame susitikime dėl sveikatos problemų aikštelėje nepasirodė D.Sabonis. Komentuodamas šią situaciją krepšininkas džiaugėsi, kad pavyko greitai atsigauti.

„Vakar pykino, nebuvo labai gera. Šiandien jau atsigavau, žinoma, buvo šiek tiek sunku intensyviai bėgioti, nes mažai valgiau, tai dar nebuvo ir jėgų labai daug, ypač pirmoje pusėje, bet, manau, kad dabar viskas bus gerai“, – apie savo sveikatos sutrikimus pasakojo krepšininkas.

Pilnas krepšininko komentaras:

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • Maistas

  Reikėjo iš LIDL maisto tėvukui užvežti ir nebūtų buvę negalavimų 😀

  • 0
 • Maistas

  Reikėjo iš LIDL maisto tėvukui užvežti ir nebūtų buvę negalavimų 😀

  • 0
 • Maistas

  Reikėjo iš LIDL maisto tėvukui užvežti ir nebūtų buvę negalavimų 😀

  • 0

Kitos naujienos