D.Radžiūnas: „Anykščių sirgaliai motyvuoja siekti dar geresnių rezultatų“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Nenumaldomai artėjant RKL sezonui, Anykščių „KKSC-Elmio“ komanda sulaukė dar vienos puikios žinios. Ekipos spalvas toliau gins vidurio puolėjas Donatas Radžiūnas, kuris šią vasarą sulaukė ir nemažai kitų klubų dėmesio.

Tai nestebina, nes 20-metis 202 cm ūgio žaidėjas daug prisidėjo prie gerų „KKSC-Elmio“ rezultatų - praėjusiame RKL sezone ne tik pelnydavo po 7,3 taško, atkovodavo po 8,5 kamuolio, bet ir buvo nepramušama siena gynyboje (vid. 2,4 blokuoto metimo).

„Lieku „Elmio“ komandoje. Po tikrai gero sezono turiu dar didesnę motyvaciją jungtis prie ekipos draugų ir bandyti kartu siekti dar geresnių rezultatų.

Didelę įtaką mano apsisprendimui likti lėmė treneris Ramūnas Šližys. Treniravausi pas jį dar būdamas moksleiviu, nemažai metų esu jo auklėtinis ir puikiai žinau, ko strategas tikisi iš manęs aikštėje. Treneris žino mano galimybes, o aš stengiuosi pateisinti jo lūkesčius.

Šią vasarą turėjau pasiūlymų pereiti į kitas komandas ir net į aukštesnę lygą, tačiau tvirtai nusprendžiau, kad dar šiais metais mano vieta - „KKSC-Elmio“ komandoje.

Noriu kovoti su savo ekipos draugais už Anykščius, už gimtąjį miestą, už „Elmį“. Smagu jausti milžinišką sirgalių palaikymą, kurie su dviguba jėga dar labiau motyvuoja didesniems siekiams. Tariu didžiulį AČIŪ sirgaliams“, - sakė D.Radžiūnas.

Geriausius asmeninius rezultatus karjeroje demonstravęs perspektyvus krepšininkas sužaidė ne vieną įsimintiną RKL mačą. Susitikime prieš Prienų komandą jis pelnė 22 taškus, rungtynėse prieš „SRC-Dzūkiją“ atkovojo 15 kamuolių, o Kauno „KKA Snaiperio“ krepšininkus „apdovanojo“ net šešiais blokais. Viso sezono metu puolėjas surinko net penkis dvigubus dublius.

„Praėjęs sezonas buvo puikus tiek komandai, tiek ir man pačiam.

Debiutinis sezonas „KKSC-Elmio“ ekipoje man išties buvo sunkus. Prieš dvejus metus patyriau sunkią čiurnos traumą, po kurios ilgai negalėjau treniruotis ir naudingai savęs realizuoti. Pernai pradėjau intensyviai treniruotis, daug laiko skyriau krepšiniui. Manau, kad bendras darbas su treneriu ir komanda davė puikių rezultatų.

Visos praėjusio sezono rungtynės buvo savaip ypatingos, o keletas mačų įsirėžė į atmintį. Labiausiai mane motyvavusios rungtynės buvo su „Užpalių“ komanda.

Kadangi varžėmės su lygos lyderiais, kova buvo išties sunki, tačiau sužaidėme puikiai. Manau, kad ir didžiulis sirgalių palaikymas ir ovacijos mūsų komandą su dviguba jėga pastūmėjo į pergalę. Taip pat įsiminė rungtynės ir su „Rokiškio“ komanda, kai varžovus įveikėme po dviejų pratęsimų“, - sakė D.Radžiūnas.

Anot vidurio puolėjo, ateinančio RKL sezono metu jis tikisi dar labiau patobulėti, o kartu su komanda pademonstruoti gerą žaidimą.

„Praėję krepšinio metai man buvo sėkmingi ir rodžiau neblogą žaidimą, tačiau visada manau, kad galėjau pasirodyti geriau, todėl šiame sezone, su R.Šližio pagalba, stengsiuosi treniruočių metu taisyti klaidas, koreaguoti savo žaidimą.

Šį sezoną tiek aš, tiek ir visi „KKSC-Elmio“ krepšininkai, manau, norėsime ir sieksime geresnių rezultatų. Ir žingsnis po žingsnio bandysime priartėti prie RKL A divizono“, - sakė D.Radžiūnas.


„KKSC-Elmio“ komanda – išskirtinė visos Lietuvos mastu. Ekipos spalvas gina vien iš Anykščių krašto kilę žaidėjai, klubas namų rungtynes žaidžia pirmoje po Nepriklausomybės atgavimo šalyje pastatytoje 800 vietų „Nykščio namų“ arenoje, kuri 2018 metais buvo renovuota.

2018-2019 m. RKL krepšinio sezone „KKSC-Elmis“ jautė tvirtą sirgalių užnugarį – į rungtynes nuolatos ateidavo po 200-300 krepšinio gerbėjų ir pagal šį skaičių ekipa buvo nepralenkiama visoje lygoje.

http://www.kkanyksciai.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos