D.Motiejūnas: "Tikrai nesitikėjau, kad staiga tapsiu starto penketo krepšininku"
D-Mo, kaip Donatas Motiejūnas vadinamas už Atlanto, jau buvo susitaikęs su mintimi, kad pirmą sezoną NBA lygoje turės pasitenkinti vieta ant atsarginių žaidėjų suolo ir galbūt "šiukšlių laiku" aikštelėje, kai nugalėtojas nebekelia abejonių.

Todėl, kai "Rockets" staiga išmainė starto penketo aukštūgį Patrick Patterson ir suteikė šansą lietuviui, nustebo net pats D.Motiejūnas.

"Buvau maloniai nustebintas. Tikrai nesitikėjau, kad staiga tapsiu starto penketo krepšininku. Šį sezoną nebesitikėjau net to, kad mano žaidimo minutės staiga taip išaugs. Laidojau šį sezoną ir ruošiausi kitam." -  portalui "Hoopsworld" prisipažino 22-ejų 213 cm aukštaūgis iš Lietuvos. 

Nors ir nustebintas, D.Motiejūnas savo galimybės nepramiegojo. Jo statistika, lyginant atsarginio ir starto penketo krepšininko vaidmenis, išaugo nuo 3.2 taško ir 0.9 atkovoto kamuolio iki atitinkamai 10.3 ir 3.8. Aukštaūgis staiga įsiveržė ir į geriausių NBA naujokų dešimtuką.

"Esu laimingas ir bandau įrodyti visiems, kad esu vertas šito šanso ir galiu žaisti aukščiausiame lygyje", – pridūrė lietuvis.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos