D.Motiejūnas Houston'e nerungtyniaus - komandai netiko puolėjo fizinė būklė
Istorija, dėl to, kur karjerą tęs Donatas Motiejūnas - vis dar nėra baigta.

Atnaujinta 12/16:
"Rockets" po puolėjo medicininės apžiūros nusprendė, jog žaidėjo fizinė būklė nėra tinkama. Po kelių dienų konsultacijų su lygos atstovais, komanda nusprendė galiausiai atsisakyti visų teisių į lietuvį - D.Motiejūnas tapo laisvuoju agentu ir nuo šiol galės pasirašyti sutartį su bet kuria lygos komanda, išskyrus "Nets", kurios pasiūlyma buvo perėmusi "Rockets" ir pagal lygos taisykles, žaidėjas su "Nets" negalės pasirašyti naujo kontrakto metus laiko.Atnaujinta 12/09:
Motiejūnui per numatyta laikotarpį nepasirodžius "Rockets" medicininėje apžiūroje, komanda pasinaudojo teise ir atšaukė iš "Nets" perimtą kontraktą, tačiau iš karto pasirašė naują ketverių metų kontraktą, kurio garantuota vertė 35 mln. JAV dolerių, o su premijomis 37 mln.

Kontrakto piniginė vertė išliko tokia pati, kokią siūlė ir "Nets", tačiau Houston'o ekipa nusprendė turėti teisę nutraukti sutarti su žaidėju po bet kurio sezono. Tuo tarpu "Nets" siūlė dviejų metų garantuotą bei dar du metus turėti galimybę nutraukti kontraktą po sezono.Atnaujinta 12/06:
Skelbiama, jog D.Motiejūnas antradienio rytą nepasirodė "Rockets" medicininėje apžiūroje. Neatlikus medicinės apžiūros sutartis, kurią Houston'o ekipa perėmė iš "Nets" negali įsigalioti.

Įvairūs šaltiniai skelbia, jog žaidėjas net neketina to daryti, nes "Rockets" nesutiko perimti 6 mln. JAV dolerių premijų, kurias siūlė "Nets", todėl kontrakto vertė nukrito nuo 37 mln. iki 31 mln.

Neatlikus medicininės apžiūros, "Rockets" įgys teisę kontraktą anuliuoti, o "Nets" metus laiko nebegalės siūlyti naujo. Tuo tarpu žaidėjas ir toliau liks apribotasis laisvasis agentas.

Tačiau, visiškai nesuvokiamas sprendimas turi ir kitą medalio pusę. Sėkmingai perėjus medicininę apžiūrą Brooklyn'e ir žaidėjo buvusiai komandai nesudvejojus pasiūlyti identišką kontraktą, tapo aišku, kad jokių D-Mo nugaros problemų nėra.

Lygos užkulisiuose jau pradėjo plisti gandai, jog D.Motiejūnu aktyviai domisi "Jazz" ekipa, kuri turi pakankamai laisvų pinigų savo algų kepurėje.Atnaujinta 12/05:
Houston'o ekipa nusprendė pasiūlyti identišką kontraktą tam, dėl kurio buvo susitarę Motiejūnas ir "Nets", todėl lietuvis lieka "Rockets" ekipoje.

Įdomu tai, kad D.Motiejūnas jau trečiasis apribotasis agentas, kurio nepavyko įsigyti Brooklyn'o ekipai.

Tarpsezonyje "Nets" siūlė kontraktus "Heat" gynėjui Tyler Johnson bei "Trail Blazers" gynėjui Allen Crabbe, tačiau abi komandos pasiūlė įdentiškas sąlygas, todėl žaidėjai liko pastarosiose komandose.Atnaujinta 12/01:
Kol kas dar nėra aišku, kokios trukmės ir vertės kontraktas bus pasirašytas, tačiau jis bus ilgesnės nei vienerių metų trukmės ir bent 7-8 mln. JAV dolerių vertės, kadangi prieš kelias savaites Motiejūnas atmetė "Rockets" ekipos panašų pasiūlymą.

Tiesa, "Rockets" pasiūlymas galiojo tik iki tos dienos, kad po kontrakto pasirašymo Motiejūnas galėtų būti iškeistas dar šiame sezone, t.y. tris mėnesiai iki mainų uždarymo lango. Sutartis su "Nets" reiškia, kad šiame sezone D-Mo tikrai nebus iškeistas.

Kaip be būtų, "Nets" negalės dar tris dienas po kontrakto pasirašymo būti tikri dėl to, kad Motiejūnas tikrai atvyks į Brooklyn'ą, kadangi "Rockets" galės pasiūlyti identišką kontraktą ir žaidėjas liks Houston'e, nes vis dar yra apribotasis laisvasis agentas.

Galiausiai, prieš pasirašant sutartį, D.Motiejūnas turės pereiti medicininę apžiūrą. Atsimenant istoriją su "Pistons", kai buvo atšaukti mainai, tai turėtų kelti padidintą "Nets" dėmesį, tačiau garsus žurnalistas Marc Stein skelbia, kad "Nets" klubas po pirminės medicininės apžiūros liko patenkintas Motiejūno fizine būkle.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos