D.Morey: D.Motiejūnas turi sustiprėti ir išlieti daug prakaito, kad pajėgtų kautis NBA
Šiąnakt Houston "Rockets" generalinis direktorius Daryl Morey nematė kaip komanda iškovojo didžiausią pergalę NBA, nes už šešių valandų kelio nuo Houston'o stebėjo NBDL lygos startą ir kaip solidžiai jame debiutavo Donatas Motiejūnas.

Lietuvis tapo tikra mačo žvaigžde – įmetė 31 tašką, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Vis dėlto to pergalei nepakako. "Rio Grande Valley Vipers" 113:115 nusileido Bakersfieldo "Jam" klubui.

"Rockets" generalinis direktorius tikino, kad NBDL lygis nėra toks žemas, kaip daugeliui atrodo. Pasak specialisto, geriausi šios lygos žaidėjai maždaug atitinka vienuolikto-penkiolikto komandos žaidėjo NBA lygį.

"Žaidimo lygis čia yra kur kas aukštesnis nei universitetų lygos. Manau, kad daugelis NBDL komandų galėtų kovoti dėl NCAA čempionato titulų", – apie lygą kalbėjo D. Morey.

Jis pasidalino savo nuomone ir apie D.Motiejūną, kurį "Rockets" išsiuntė stažuotis į žemesnę lygą.

"Motiejūnas yra labai pajėgus žaidėjas puolime, todėl mes tikimės, kad jis ir toliau demonstruos tokį žaidimą. Jis tą įrodė jau šiandien, ypač per pirmąją rungtynių dalį. Mūsų tikslas – suteikti lietuviui kuo daugiau minučių NBDL. Norime, kad jis greičiau tobulėtų ir kuo greičiau pasiektų NBA lygį", – sakė D.Morey.

"Donatas turi pavargti, o pavargęs nesustotų kovoti dėl kamuolių ir apsigintų be pražangų. Ne tik dabar. Visą laiką. Norime, kad jis sustiprėtų ir galėtų kovoti su stipriais vyrukais iš NBA", – pridūrė D.Morey.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos