D.Milicic karjerą norėtų tęsti Eurolygoje
Be komandos esantis vienas blogiausių NBA naujokų biržos šaukimų serbas Darko Milicic treniruojasi individualiai ir kitą sezoną tikisi žaisti komandoje, kuri rungtyniaus Eurolygoje.

"Žaidžiu krepšinį, futbolą, užsiimu kovos menais, kad galėčiau būti pasiruošęs kitam sezonui. Manau, kad aukščiausiame lygyje galiu rungtyniauti mažiausiai dar tris ar keturis metus. Svajoju žaisti Eurolygoje, bet tame klube, kur iškelti aukšti tikslai ir vyrauja gera atmosfera. Europietiško stiliaus krepšinis man visada labiau buvo prie širdies, negu NBA", – sakė 27-erių metų aukštaūgis.

"Jeigu "Crvena Zvezda" prasimuštų į Eurolygą ir man viskas patiktų, nėra nieko geriau, kaip tik žaisti toje komandoje, kurią palaikai kartu su draugais", – pridūrė Milicic.

Belgrado "Crvena Zvezda" komanda pateko į Adrijos lygos finalo ketvertą. Laimėję pirmą vietą, serbai turėtų teisę žaisti Eurolygoje. 

Vidurio puolėjas 2003 metų naujokų biržoje buvo pašauktas 2-uoju šaukimu, ir aukščiau užleido vietą tik lygos žvaigždei LeBron James, kai tuo tarpu už serbo nugaros buvo pašaukti tokie žaidėjai kaip: Carmelo Anthony, Chris Bosh, Dwyane Wade, Chris Kaman ir kiti.

Beveik neabejojama, kad Darko Milicic buvo vienas blogiausių šaukimų per visą NBA lygos istoriją. Per savo 9-erių metų karjerą NBA centras vilkėjo "Pistons", "Magic", "Knicks", "Grizzlies", "Timberwolves" ir "Celtics" marškinėlius, tačiau nei vienoje komandoje žaidėjas taip ir nesužibėjo.

Iš viso serbas sužaidė 468 mačus, per kuriuos pasiekė 6 taškų, 4.2 atkovotų kamuolių bei 1.3 blokuotų metimų vidurkius.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos