D.Maskoliūnas: varžovus gerbiame, bet aš įsitikinęs, kad mūsų vyrai geresni © stopkadras

Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė, kuriai vadovauja naujasis treneris Darius Maskoliūnas, pradeda 2021 metų Europos čempionato atrankos ciklą. Pirmoji Lietuvos krepšininkių varžovė – Belgija. Lietuvių akistata su belgais įvyks vasario 21 d. (penktadienį) Monso miesto „Diamonte“ arenoje (21.30 val.). Lietuvos rinktinę svečiuose turėtų palaikyti apie 300 aistruolių grupė.

„Prieš debiutą jaučiuosi ramiai, sunku keliais sakiniais viską pasakyti. Visus priešininkus vertiname ir gerbiame, tačiau esu įsitikinęs, kad mūsų vyrai yra geresni.

Visa tai reikės įrodyti aikštelėje. Su Benu Matkevičiumi aptarinėjome ir galima pasakyti, kad žaidėjams pavyko į galvas „įdėti“ gana nemažai informacijos. Jie gaudosi ir gynyboje, o puolimo derinius užvakar ir vakar kartojome aikštėje“, - po vakarinės treniruotės Belgijoje kalbėjo D.Maskoliūnas.

Atrankos C grupėje be lietuvių, belgų ir Čekijos, kuri yra viena būsimojo čempionato šeimininkių ir jau turi kelialapį į finalo turnyrą, dar žaidžia ir Danija.

Į Senojo žemyno pirmenybes pateks Čekija (kaip čempionato šeimininkė) ir dvi geriausios grupės komandos.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...