D.Maskoliūnas paaiškino, kodėl nusprendė į rinktinę pakviesti veteranus

D.Maskoliūnas paaiškino, kodėl nusprendė į rinktinę pakviesti veteranus 0 0 2020-02-10 13:39 © stopkadras

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Darius Maskoliūnas pirmadienį paskelbė 14-os žaidėjų sąrašą, su kuriais kitą savaitę pradės pasiruošimą Europos čempionato atrankos rungtynėms su Belgijos ir Čekijos rinktinėmis.

Sudėtyje ir komandos senbuviai – Mantas Kalnietis, Jonas Mačiulis, Mindaugas Kuzminskas. Ir komandos naujokai – Rokas Jokubaitis, Tomas Dimša, Paulius Valinskas bei po ilgesnės pertraukos rinktinės marškinėlius vėl užsivilksiantis Donatas Motiejūnas.

„Nuo pirmos dienos, kai tapau treneriu, su manimi kontaktavo ir buvome susitarę, kad jis tikrai atvyks į šį langą, bet žinote, kokia buvo situacija ir po mūsų pokalbio aš Donatą žmogiškai paliakiau. Susitarėme, kad šioje situacijoje jam nebuvo verta važiuoti, bet atsitiko šita nelaimė ir buvau susitikęs su juo, jis dega noru atstovauti rinktinei ir pasirodyti, tai nematau priežasčių, dėl ko jam to nedaryti“, – apie Donatą Motiejūną teigė D.Maskoliūnas.

„Galbūt krepšinio specialistai tikėjosi, kad šitame lange būtų galima išbandyti žymiai daugiau jaunimo, naujų veidų, žaidėjų, kurie dar nebuvo rinktinės radare. Rinktinės veteranai yra pakviesti vien dėlto, kad jie šiame lange, trunkančiame savaitę, bent kažkiek išmoktų, pajaustų, sužinotų, kaip mes bandysime žaisti vasarą. Kai vasaros pradžioje suvažiuos visi, man asmeniškai bus lengviau, kai didžiąją dalį žaidėjų aš jau būsiu pačiupinėjęs, jie bus mane pačiupinėję. Man yra paprasčiau su tais kandidatais, kurie bus iš Kauno „Žalgirio“. Bet yra tikrai nemažai kitų pavardžių, kurios vasarą bus rinktinėje“, – tęsė D.Maskoliūnas.

Atrankos etapą lietuviai pradės vasario 21 dieną išvykoje su Belgijos rinktine. Rungtynės su Čekijos komanda vasario 24 dieną vyks Vilniuje, „Siemens“ arenoje. Jų pradžia 19 valandą 30 minučių.

0 0

Komentarai (0)