Dizaineris A. Pogrebnojus įvertino naują rinktinės aprangą © Š. Vingelio nuotr./„Krepšinio namai“ nuotr.

Vienas garsiausių Lietuvos rūbų dizainerių ir kostiumų dailininkų Aleksandras Pogrebnojus įvertino vakar oficialiai pristatytą naują vyrų rinktinės aprangą.

Kaip portalui „basket.lt“ teigė kūrėjas, kuris anksčiau nevengdavo sukritikuoti sportininkų marškinėlių, šįkart jis yra teigiamos nuomonės apie nuveiktą darbą.

„Manau, kad tai gera apranga, linkiu mūsų rinktinei sėkmės atrankoje.

Matosi, kad ši bendrovė, ypač žaliame variante, pakankamai kūrybiškai į ją pažiūrėjo ir atsižvelgė į komandos pergales, pasiektas su „Grateful Dead“ raštu.

Sabonis ir Marčiulionis patenkinti.

Tik man neaišku, kodėl jie negalėjo visos olimpinės sportininkų rinktinės taip papuošti, nes ne krepšininkai atrodys, kaip našlaičiai kokie...“ – sakė A. Pogrebnojus.

Olimpinės atrankos krepšinio turnyrą Kaune lietuviai pradės birželio 29 dieną rungtynėmis su Venesuelos komanda, o liepos 1 dieną lauks susitikimas su Pietų Korėjos rinktine.

Kitoje grupėje (B) rungtyniaus Slovėnijos, Lenkijos ir Angolos krepšininkai. Į pusfinalį pateks po dvi geriausias grupės komandas.

Tokijo olimpinės žaidynės, į kurias pateks tik atrankos turnyro nugalėtojas, vyks 2021 m. liepos 23 – rugpjūčio 8 dienomis.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos