Debiutiniame Kuzminsko mače – dar viena „Lokomotiv“ nesėkmė © Pauliaus Žukausko nuotr.

Mindaugas Kuzminskas debiutavo Krasnodaro „Lokomotiv“ (2-5) komandoje, tačiau ši Europos taurėje patyrė ketvirtąją nesėkmę paeiliui.

Rusijos klubas, kuriam taip pat atstovauja Mantas Kalnietis, 61:66 (20:21, 15:9, 15:18, 11:18) pripažino Venecijos „Umana Reyer“ (5-2) krepšininkų pranašumą.

Kuzminskas ant suolo praleido visą pirmąją rungtynių dalį, tačiau buvo įmestas į kovą iškart po pertraukos. Jis per 8 minutes pasižymėjo 3 taškais (1/3 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, sykį prasižengė, išprovokavo vieną pražangą ir surinko 2 naudingumo balus.

Tuo metu Kalnietis ant parketo praleido beveik 20 minučių, pelnė 7 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas ir pasiekė 4 balų naudingumą.

Rezultatyviausiu rungtynių žaidėju tapo Austinas Daye, prie Venecijos komandos pergalės prisidėjęs 17 taškų.

Po šios nesėkmės „Lokomotiv“ šansai prasibrauti į kitą etapą pasidarė itin migloti. Savo ruožtu Vilniaus „Rytui“ tai buvo kaip tik palankus rezultatas.

„Umana Reyer“: Austinas Daye 17 (3/4 trit., 4 atk. kam.), Michellis Wattas (5 atk. kam.) ir Stefano Tonutas – po 10, Jeremy Chappellas (6 atk. kam.) ir Julyanas Stone'as – po 8.

„Lokomotiv“: Willas Cummingsas 11 (4/10 dvit.), Johnny O'Bryantas (8 atk. kam.) ir Draganas Apičius – po 9, Alanas Williamsas 8.