Davieso ir Mirotičiaus duetas atvedė „Barcą“ į pergalę po pratęsimo © AP nuotr.

Antrąją pergalę į savo sąskaitą Ispanijos pirmenybėse įsirašė „Barcelona“ (2-0) klubas.

Svetislavo Pešičiaus treniruojamai katalonai po pratęsimo 95:87 (24:19, 18:23, 16:21, 22:17, 15:7) palaužė Vitorijos „Baskonią“ (1-1).

„Barcą“ į pergalę vedė Nikola Mirotičiaus ir Brandono Davieso duetas.

Katalonai prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui turėjo penkių taškų pranašumą, tačiau paskutinėmis minutėmis pradėjo tirpdyti deficitą ir paskutinės atakos metu dar galėjo išplėšti pergalę.

Pratęsimo metu „Barcelona“ sužaidė dar solidžiau ir paskutinę minutę jau buvo tikra dėl savo pergalės.

Buvęs žalgirietis nugalėtajams pridėjo 24 taškus – jis buvo rezultatyviausias šių rungtynių žaidėjas ir surinko 35 naudingumo balus. Daviesas taip pat karaliavo po krepšiu – iš viso 11 atkovotų kamuolių.

Mirotičius per beveik identišką minučių skaičių (33 min.) surinko 22 taškus.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 24 (6/11 dvit., 11 atk. kam., 35 naud. bal.), Nikola Mirotičius 22 (4/10 dvit., 6 atk. kam.), Malcolmas Delaney 14 (2/4 trit.), Cory Higginsas 10 (4/10 dvit., 0/4 trit.).

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 16 (4/9 dvit., 2/6 trit.), Patricio Garino 14 (4/6 trit.), Youssoupha Fallas (6/7 dvit., 12 atk. kam.) ir Shavonas Shieldsas (6/8 dvit.) po 12, Mattas Janningas 11.