Dar vienas puikus M.Runkausko mačas atvedė „Juventus“ į pergalę © Pauliaus Žukausko nuotr.

Utenoje įvyko rezultatyviausias šio sezono „Betsafe–LKL“ mūšis, kuriame Laimonas Kisielius išplėšė pratęsimą, tačiau jame „Juventus“ (3/5) vis tik 112:108 (27:22, 19:19, 28:26, 19:26, 19:15) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (3/6).

Dramatiškoje kovoje per papildomą laiką labai svarbus buvo Gyčio Radzevičiaus metimas, suteikęs uteniškiams 4 taškų persvarą (105:101), o karjeros mačą žaidęs Norbertas Giga varžovų šansus mažino dar labiau – 107:101. G. Radzevičiaus keturi baudų metimai įtvirtino „Juventus“ pergalę (112:106), o skirtumą tik simboliškai mažino L. Kisielius.

Geriausios karjeros rungtynės tai buvo ne tik N. Gigai, kuris pelnė 20 taškų ir surinko 28 naudingumo balus, bet ir G. Radzevičiui. Svarbiu metu žibėjęs „Juventus“ puolėjas pelnė 22 taškus, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

„Juventus“ ekipai taip pat 22 taškus pridėjo Marius Runkauskas (6/11 trit.), 14 – Darius Tarvydas, 12 – Bryantas Crawfordas.

„Pieno žvaigždėms“ 22 taškus surinko Johnas Gillonas (12 rez. perd.), 20 – Arvydas Šikšnius, 18 – Paulius Petrilevičius, 17 – Miha Lapornikas.

Utenos komanda pirmoje mačo dalyje momentais vis prisileisdavo varžovus arčiau ir leisdavo jiems įgauti minimalų pranašumą, tačiau po ilgosios pertraukos savo šou kurti ėmė M. Runkauskas. Jis smaigstė vieną tolimą metimą po kito – iš viso per trečią kėlinį pataikė penkis, tuo tarpu iš 28 taškų, kuriuos „Juventus“ pelnė per ketvirtį, net 19 surinko būtent M. Runkauskas.

Snaiperio vedama komanda įgavo dviženklę persvarą (74:64), tačiau ketvirtajame kėlinyje jo ginklu pasinaudoję „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai po L. Kisieliaus ir Dominyko Domarko šūvių atsiliko jau tik minimaliai – 79:80.

Nors J. Gillonas lygino rezultatą (81:81), šeši taškai paeiliui leido „Juventus“ vėl jaustis ramiau, tiesa, pakako dviejų iš eilės Arvydo Šikšniaus tritaškių, kurie vėl rezultatą pavertė lygiu – 87:87.

N. Giga baudų metimais artino prie pergalės „Juventus“ (91:90), dar dvi baudas pridėjo Žygimantas Skučas, palikdamas varžovams tik 10 sekundžių. Vis tik L. Kisielius šaltakraujiškai pataikė iš toli, išplėšdamas pratęsimą.