D.Adomaitis apie laukiančias dvikovas su Serbija: „Tokio kalibro varžovas parodys mūsų klaidas“ © krepsinionamai.lt

Lietuvos rinktinės krepšininkų laukia dar du rimti išbandymai kontrolinių rungtynių maratone. Lietuviai kausis su galingą sudėtį subūrusia Serbijos rinktine, jau šeštadienį pirmasis susitikimas vyks Belgrade, o antrasis rugpjūčio 12-ąją – Kaune.

„Užbaigiame tą tokį „užkrovimo“ etapą ir dabar įeisime į pasiruošimą, kuriame turėsime daugiau draugiškų rungtynių. Turime savo tikslus, pavyko kažką nuveikti, apšlifavome savo žaidimą ir dabar žiūrėsime kaip atrodome aikštelėje“, – dėstė D.Adomaitis.

Paklaustas apie svarbiausius Lietuvos rinktinės darbus treneris atskleidė, kad šiuo metu svarbiausia sulipdyti schemas, kuriose Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) klubų atstovai Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas žaistų viename penketuke.

„Faktas, kad pirma užduotis – sutvarkyti žaidimo modelį, kuriame Jonas žaidžia kartu su Domantu, turime tą tobulinti, atsižvelgti į tai, kas yra blogai, ką reikia keisti ir priimti kitus sprendimus.

Labiausiai džiugina tai, kad visų kondicija šiuo metu yra daugiau ar mažiau vienoda, visi padaro darbą iki galo, nereikia nieko individualizuoti ir svarbiausia – nėra jokių traumų ir visi gali treniruotis“, – kalbėjo vyr. treneris.

Spaudos atstovams uždavus klausimą apie laukiančius artimiausius kontrolinius susitikimus su Serbijos rinktine Lietuvos rinktinės strategas teigė, kad šie išbandymai turėtų apnuoginti trūkumus ir ateityje bus galima bandyti juos likviduoti.

„Būtent dėl to ir pasirinkome tokius stiprius priešininkus, norime pažiūrėti kaip atrodome, manome, kad su tokio kalibro varžovas parodys mūsų klaidas, tas vietas, kur mums dar reikia padirbėti“.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • faktas

  Gerai zinoma klaida yra nuotraukoje

  • 0
 • faktas

  Gerai zinoma klaida yra nuotraukoje

  • 0
 • faktas

  Gerai zinoma klaida yra nuotraukoje

  • 0

Kitos naujienos