D. Maskoliūnas: neparuošiau komandos prieš danus © fiba.basketball nuotr.

Europos vyrų krepšinio čempionato atrankos turnyro C grupės rungtynes penktadienį (lapkričio 27 d.) Lietuvos nacionalinė rinktinė Vilniaus „Avia Solutions Group” arenoje žaidė su niekada istorijoje dar nesutikta Danija ir nelauktai pralaimėjo varžovams rezultatu 76:80 (22:21, 24:17, 13:22, 17:20). Tai buvo antroji lietuvių nesėkmė kvalifikacijos varžybose.

Po rungtynių šeimininkų treneris Darius Maskoliūnas neieškojo kaltininkų dėl fiasko.

„Visiškai prisiimu atsakomybę. Netinkamai paruošiau komandą, planas nesuveikė. Ekipa nebuvo pasiruošusi žaisti kietą fizinį krepšinį. Atrodė, kad Danija bus lengvas oponentas ir laukia lengvos rungtynės, tačiau kaip parodė rezultatas, rungtynių metu mes visiškai praradome kontrolę ir savo galvas.

Kai leidi varžovams užuosti kraują, prasideda loterija. Šiandien jie buvo geresni, rodė didesnę energiją, entuziazmą. Buvo blogas mano planas ir prieš kitas rungtynes atliksime korekcijas.

Mūsų planas buvo žaisti aktyviai gynyboje ir varginti varžovus. Keitimai buvo kaip ir savalaikiai, kad palaikyti aukštesnį tempą. Gal klausimo uždavėjas geriau matė, bet mes gerai nefunkcionavome su Mantu Kalniečiu, Mindaugu Kuzminsku ir Jonu Mačiuliu“, – aiškino D. Maskoliūnas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos