D. Maskoliūnas bandė įpūsti gyvybės: užduotis – tris paversti į du, bl*t © Š. Vingelio nuotr./„Krepšinio namai“ nuotr.

Lietuvos rinktinės mače prieš Slovėniją arenos svečiai, kaip ir įprasta olimpiniame atrankos turnyre, savo varžovus bombardavo tritaškiais metimais.

Antrajame kėlinyje neapsikentęs rezultatyvių Lukos Dončičiaus ekipos atakų lietuvių vyr. treneris Darius Maskoliūnas paėmė minutės pertraukėlę ir bandė sustyguoti žaidimą.

„Antri šansai, antri šansai, kiek mes nenusiimame kamuolių, blemba? Mums kartoja metimus, bl*t.

Mantas, šitas metimas okey, pagalba, blemba, bet mes negalime duoti laisvų tritaškių mesti.

Viena iš pagrindinių užduočių – tris paversti į du, bl*t.

Mes gauname, bl*cha, jau penkis tritaškius laisvus, bl*cha. Iš kampų mums meta, bl*t, belekas.

Čia ateina žaisti su gynėju, jūs turite remti sieną, jie stato nugarinę. Jonce, gynėjas su gynėju keičiamės“, – aiškino D. Maskoliūnas.

Nors lietuviai sugebėjo prisivyti varžovus, tačiau antroje mačo pusėje buvo priversti kapituliuoti 85:96.