Serbijos rinktinė iškovojo užtikrintą pergalę prieš italus © FIBA.com nuotr.

Dar vieną įtikinamą laimėjimą Pasaulio taurėje pasiekusi Serbijos rinktinė užsitikrino pirmąją vietą D grupėje. Be pralaimėjimų žengianti Aleksandro Džiordževičiaus vadovaujama ekipa 92:77 (28:23, 22:19, 20:15, 22:20) susitvarkė su Italijos krepšininkais.

Ilgą pirmojo kėlinio laiką komandos žaidė lygiai, tačiau iki ketvirčio pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms italai sustojo, o tuo pasinaudojusi Serbijos rinktinė pelnė šešis taškus be atsako ir įgijo septynių taškų persvarą – 26:19.

Antrojo kėlinio pradžioje tritaškį realizavęs Alessando Gentile sumažino Italijos atsilikimą iki dviejų taškų atstumo, bet sausą atkarpą 8:0 laimėję balkanai susikrovė jau dviženklę taškų atsargą – 39:29.

Po pasitarimo rūbinėje sugrįžę italai surengė šturmą ir beveik įpusėjus trečiajam ketvirčiui po Danilo Gallinari tritaškio dar sykį prisivijo Serbiją – 53:55. Aukštesnę pavarą įjungę A.Džordževičiaus auklėtiniai po sėkmingo Bogdano Bogdanovičiaus vizito prie baudų metimo linijos atitrūko sugrąžindami dešimties taškų skirtumą – 64:54.

Ketvirtajame kėlinyje Serbijos rinktinė perlaužė rungtynių eigą susikraudama triuškinamą pranašumą – 87:67. Per likusias 3 žaidimo minutes Italijai pavyko šiek tiek sušvelninti galutinį rezultatą, tačiau serbai iškovojo užtikrintą pergalę – 92:77.

Įspūdingą pasirodymą nugalėtojų gretose surengė Bogdanas Bogdanovičius plėšęs varžovų krepšinio tinklelį. Gynėjas per beveik 36 aikštelėje praleistas minutes pelnė 31 tašką (4/10 dvitaškiai, 6/11 tritaškiai, 5/9 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 5 kamuolius bei surinko 29 naudingumo balus.

Italijos rinktinės neišgelbėjo puikus Danilo Gallinari pasirodymas. Puolėjas per 31 žaidimo minutę varžovams įmetė 26 taškus (5/8 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 7/10 baudos)ir pridėjo 8 atkovotus kamuolius.

SERBIJA: Bogdanas Bogdanovičius (5 rez. perd.) 31 tšk., Nikola Jokičius (6 atk. kam.) 15 tšk., Miroslavas Raduljica 12 tšk., Stefanas Jovičius (6 atk. kam.) 11 tšk., Bobanas Marjanovičius ir Vasilije Micičius po 6 tšk.

ITALIJA: Danilo Gallinari (8 atk. kam.) 26 tšk., Marco Belinelli 15 tšk., Danielis Hackettas 13 tšk., Alessandro Gentile 11 tšk., Luigi Datome ir Awudu Abassas po 5 tšk.