D. Adomaitis: „Pasisekė, kad turime Kinijoje dirbančių lietuvių“ © „Krepšinio namai“ nuotr.

Lietuvos vyrų rinktinė penktadienį Kinijoje surengė dar vieną treniruotę, po kurios savo mintimis prieš artėjančias planetos pirmenybes pasidalijo Dainius Adomaitis.

Adomaitis pasidžiaugė, kad rinktinė galėjo surengti treniruotę salėje, kuri priklauso lietuvių turinčiam Kinijos klubui. Vienas tokių – Sigitas Kavaliauskas, kuris ir supažindino su treniruočių centru.

„Galima pasakyti, kad pasisekė, jog turime lietuvių, kurie čia dirba klube.  Vakarykštę dieną išnaudojome labai gerai, mums suteikė savo salę. Ačiū Sigiui, kad viską suorganizavo“, – pasidžiaugė Adomaitis.

Strategas taip pat atskleidė, kad Kinijoje vis dar tenka susidurti su problemomis: „Čia visiems sąlygos yra vienodos – visi gauname po 50 minučių, nors treniruotė galėtų būti ir ilgesnė. Didžiausia problema dėl interneto, nes reikia parsisiųsti rungtynes, video failus. Tai didžiausia problema.“

Paklaustas apie pačių rinktinės žaidėjų būklę ir pasiruošimą, D. Adomaitis atsakė: „Jaučiasi susikaupimas, bet nėra taip, kad tvyrotų kažkokia įtampa. Matosi, kad žaidėjai yra susikaupę, žingsnis po žingsnio analizuojame varžovus ir ruošiamės rungtynėms su jais.

Pavyko susitvarkyti su aklimatizacija. Visi normaliai miega, režimas toks, kokio ir norime. Kas liečia mūsų žaidimą, tai Pietų Korėjoje gavome atsakymą, kas su kuo žaidžia geriau.“

Lietuvos rinktinė pasirodymą pasaulio čempionate pradės sekmadienį. Jų lauks dvikova su fiziškai galinga Senegalo rinktine. Kalbėdamas apie varžovus D. Adomaitis išskyrė jų pagrindinius privalomus.

„Senegalas yra žymiai atletiškesnė komanda nei Angola, taip pat turinti didesnį dydį. Tarkim, Maurice'as Ndouras klube žaidžia 4-5 pozicijose, o rinktinėje – dažniausiai trečiuoju numeriu. Jo dydis yra įspūdingas.

Šiose rungtynėse reikės įgyvendinti tris pagrindinius dalykus – sustabdyti varžovų greitą puolimą, jų atkovotų kamuolių skaičių puolime ir žaidimą po krepšiu. Tie perdavimai išore ir metimai kartais neatrodo labai drausmingi, bet statistika rodo, kad tai yra labai svarbi jų žaidimo dalis. Turime būti susikoncentravę ties šiais komponentais“, – pridūrė strategas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • 14

  na dainiui visada kazkas sekasi.Juventusas turejo lkl pusfinalyje zaisti,mindes taure atitekti zalgiriui...

  • 0
 • 14

  na dainiui visada kazkas sekasi.Juventusas turejo lkl pusfinalyje zaisti,mindes taure atitekti zalgiriui...

  • 0
 • 14

  na dainiui visada kazkas sekasi.Juventusas turejo lkl pusfinalyje zaisti,mindes taure atitekti zalgiriui...

  • 0

Kitos naujienos