D. Adomaitis: „Australijos veteranai tapo kosminiais žaidėjais“ © krepsinionamai.lt nuotr.

Prieš ketvirtadienį įvyksiančią paskutinę grupės dvikovą vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Dainiaus Adomaitis nulenkė galvą prieš australų veteranus.

„Didžiausia pagarba ir didžiausi komplimentai atitenka jų treneriui ir sistemai. Tas pats treneris nuo 2013 metų, ta pati sistema, kuria žaidžiama tiek vyrų, tiek kitų amžiaus grupių rinktinėse. Pačiam yra tekę rungtyniauti prieš trenerį, pažįstu jį neblogai. Jie žaidžia fantastinį krepšinį. Galima sakyti, kad dabar yra atėjęs jų žaidimo pikas.

Jų veteranai pridėjo individualių savybių ir tapo kosminiais žaidėjais, kaip kad Inglesas, kuris man visada imponavo ir patiko nuo tada, kai žaidė Barselonoje bei „Maccabi“. Jis pastaraisiais metais pridėjo daug kaip kūrėjas, kaip žaidėjas su kamuoliu, kuris kuria kitiems. Kaip jis žaidžia, tai yra fantastika.

Taip pat prie to reikėtų pridėti individualų meistriškumą turintį Patty Millsą, kuris gali būti žaidėjas, pakeičiantis rungtynių eigą, galintis sumesti sunkius metimus, pataikyti sunkiu momentu, net ir prie geros gynybos. Gaunasi toks tikrai geras kokteilis, o dar tokie dideli, kaip Bogutas, kuris yra labai geras pasuotojas. Turime labai gerą priešininką, kuris yra vienas iš geriausių šiame čempionate“, – pasakojo Adomaitis.

Paklaustas apie tai, kodėl užsiminė, jog rungtynės su Australija bus tarsi finalas, Adomaitis atsakė: „Su žaidėjais per susirinkimą kalbėjome, jog turime užmiršti, kad tai yra paskutinės rungtynės šioje grupėje. Tai yra pirmos naujos grupės rungtynės, kadangi jau yra aiškios visos kitos grupės komandos. Pradedame naują etapą, todėl mums tai yra lyg finalas.“

Lietuvos ir Australijos dvikova rytoj prasidės 14 val. 30 min. mūsų laiku.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos