D. Adomaitis – apie prancūzų stiprybes ir klaidas rungtynėse su australais © FIBA nuotr.

Lietuvos rinktinė Nandzinge pradėjo pasiruošimą lemiamoms rungtynėms su Prancūzijos rinktine. Grupėje australams nusileidę lietuviai klysti jau nebegali – mače su prancūzais tenkins tik pergalė.

Prieš rungtynes kalbėjęs Dainiaus Adomaitis pripažino, kad po rungtynių su Australija nesimiegojo, o ir laiko pasiruošti rungtynėms su prancūzu nebuvo daugiausiai.

„Užmigti buvo sunku, tačiau tai yra darbo dalis“, – iškart pasakė strategas.

Iškart po rungtynių su australais kitą dieną anksti ryte Lietuvos rinktinei reikėjo keliauti į Nandzingą. D. Adomaitis teigia, kad su šiuo iššūkiu buvo susitvarkyta puikiai.

„Vyrai šaunuoliai – atsikėlė anksti, kelionė užtruko be jokių vėlavimų, viskas buvo pagal planą. Visi pailsėjo, treniruotėje buvo gyvybingi. Taigi, viskas tvarkoje“, – pridūrė strategas.

Paprašytas apibūdinti Prancūzijos rinktinę, D. Adomaitis teigė: „Dar viena komanda, kuri labai gerai žaidžia kartu. Tas pats treneris, tie patys žaidėjai ir ta pati sistema. Labai daug to automatizmo, kuris tave nubaudžia, jeigu bent kiek prarandi koncentraciją.

Su tuo mes susidūrėme paskutinėse rungtynėse. Buvo netipinių situacijų, su kuriomis prieš tai mes nebuvome susidūrę. Prancūzai irgi gerai skaito tokias situacijas, todėl gynyboje bus labai svarbi koncentracija, negalime varžovas duoti kažko lengvo. Prancūzai turi nemažai žaidėjų, kurie greitajame puolime nori išsimesti tritaškius.“

Kalbėdamas apie situaciją, kurioje Lietuvos komanda yra atsidūrusi, D. Adomaitis sakė: „Šiandien treniruotėje koncentracija buvo gera, nebuvo jokių problemų ar nežinojimų. Vyrai padarė tai, ką reikia. Visi susikaupę, esame pasiruošę, geros formos. Su australais buvo geros rungtynės, bet keli momentai pakišo koją, kas ir nulėmė neigiamą rezultatą. Reikia nekartoti klaidų mače su prancūzais.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos