CSKA išvykoje susitvarkė su Giedraičio atstovaujama ALBA © „CSKA Moscow“ nuotr.

Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno ALBA (1-3) penktadienį vakare Eurolygoje patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

Vokietijos ekipa 66:82 (15:17, 19:22, 8:22, 24:21) nepasipriešino turnyro čempionui Maskvos CSKA (4-0) klubui, kuris šventė ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų.

Pirmieji du kėliniai buvo gana apylygūs – CSKA į rūbinę nužygiavo turėdamas dar sąlyginai nedidelį 5 taškų pranašumą.

ALBA sutrupėjo trečiajame ketvirtyje, kuriame patys surinko vos 8 taškus, o varžovams iš Maskvos leido įmesti 22. ALBA sugebėjo laimėti ketvirtąjį kėlinį, tačiau jame buvo likę tik formalumai.

Giedraitis ant parketo praleido beveik 30 minučių, surinko 10 taškų (2/4 dvit., 1/6 trit.), atkovojo 6, perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 11 naudingumo balų.

CSKA gretose išsiskyrė Mike’as Jamesas ir Darrunas Hilliardas – abu bendrai komandai pridėjo 43 taškus.

Vienintelė bloga naujiena CSKA klubui yra tai, kad rungtynių neužbaigė Willas Clyburnas. Pasak pirminių prognozių, jis patyrė rimtą kelio traumą.

ALBA: Nielsas Giffey, Timas Schneideris ir Luke’as Sikma – po 11, Rokas Giedraitis 10, Landry Nnoko 8, Peytonas Siva 7 (1/7 trit., 11 rez. perd.).

CSKA: Mike’as Jamesas 22, Darrunas Hilliardas 21, Joelis Bolomboy’us 12, Janis Strelniekas, Johannesas Voigtmannas (8 atk. kam.) ir Kyle’as Hinesas – po 7.