„Crvena Zvezda“ namuose neatlaikė CSKA šturmo © SIPA nuotr.

Belgrado „Crvena Zvezda“ (10/15) iki ilgosios pertraukos žengė koja kojon prieš Maskvos CSKA (17/8) krepšininkus, tačiau trečiajame kėlinyje neatlaikė CSKA spurto ir patyrė penktąjį pralaimėjimą per paskutinius šešis susitikimus.

D. Sakotos auklėtiniai, namuose 81:86 (17:16, 20:20, 16:24, 28:26) nusileido dviejų pralaimėjimų seriją nutraukusiems Maskvos CSKA krepšininkams.

Nugalėtojus į pergalę vedė kandidatas į reguliariojo sezono MVP titulą, Mike’as Jamesas, kuris per 30 žaidimo minučių pelnė 29 taškus (3/11 trit., 2/8 dvit., 14/18 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiųjų gretose labiausiai išsiskyrė Billy Baronas, kuris per 29 minutes pelnė 15 taškų (2/5 trit., 3/4 dvit., 3/3 baudmet.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Crvena Zvezda“: Billy Baronas 15, Kevinas Punteris 12, Gistas Jamesas 11, Vladimiras Stimačius 11, Lorenzo Brownas 10.

CSKA: Mike’as Jamesas 29, Danielis Hackettas 19, Darrunas Hilliardas 12.