„Crvena zvezda“ nutraukė 4 iš eilės pralaimėjimų atkarpą © SIPA nuotr.

Prasidėjus dvigubai Eurolygos savaitei Belgrade permainingose rungtynėse „Crvena zvezda“ ekipa 78:73 (9:21, 26:11, 11:25, 32:16) palaužė „Panathinaikos“ komandą bei nutraukė 4 iš eilės pralaimėjimų seriją.

Ketvirtajame kėlinyje puikią atkarpą sužaidusi Serbijos ekipa išplėšė pergalę ir patiesė žaliai baltą Atėnų „Panathinaikos“ klubą, kuriam tai 2 iš eilės pralaimėjimas Eurolygoje.

Nugalėtojus į pergalę vedė Kevinas Punteris, kuris per 24 žaidimo minutes pelnė 24 taškus (2/5 trit., 4/6 dvit., 10/11 baud. met.).

„Crvena Zvezda“: Kevinas Punteris 24, Stratosas Perperoglou 12, Vladimiras Štimacas 9.

„Panathinaikos“: Deshaunas Thomasas 12, Georgios Papagiannis 12, Jimmeris Fredette'as 11, Nikos Pappas 10, Kostas Mitoglou 10.