„Chimki“ sutriuškino Prancūzijos čempionus © TASS nuotr.

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (12-14), namuose sutriuškino ASVEL (9-17) ekipą.

Rusijos klubas Eurolygoje pasiekė stulbinančią pergalę ir 108:79 (35:28, 30:14, 20:19, 23:18) nugalėjo Vilerbano ASVEL krepšininkus.

Šeimininkai nuo pat pirmų rungtynių minučių dominavo rungtynėse ir po dviejų kėlinių susikrovė 23 taškų persvarą, o po ilgosios pertraukos pergalės iš rankų nebepaleido.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Aleksėjus Švedas, kuris per 30 žaidimo minučių pelnė 24 taškus (4/7 trit., 5/7 dvit., 2/2 baud.) ir atliko net 13 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėjusiųjų ekipoje labiausiai išsiskyrė nuo suolo kilęs Adreianas Payne’as, kuris per 20 minučių pelnė 14 taškų (2/5 trit., 2/3 dvit., 4/4 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

Chimki“ tai buvo jau trečioji pergalė iš eilės stipriausiame senojo žemyno turnyre.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 24, Jonas Jerebko 18, Devinas Bookeris 17 , Janis Timma 14, Chrisas Krameris 11, Dairis Bertanis 11, Anthony Gillas 9.

ASVEL: Adreinas Payne‘as 14, Davidas Lighty 12, Amine Noua 10,  Tonye Jekiri 10, Antoine‘as Diot 8.