Gailiaus vedamas „Neptūnas“ pergalingai pradėjo pasirodymą Čempionų lygoje © Pauliaus Žukausko nuotr.

Klaipėdos „Neptūnas“ pergalingai pradėjo pasirodymą naujame FIBA Čempionų lygos sezone.

Tomo Rimkevičiaus diriguojama Klaipėdos ekipa 81:71 (24:26, 19:10, 19:18, 19:17) įveikė varžovus iš Italijos – Brindizio „Happy Casa“ krepšininkus.

Abi komandos pirmajame kėlinyje surengė galingą pasirodymą puolime – jį dviem taškais laimėjo svečiai iš Italijos, tačiau tiek jie, tiek „Neptūnas“ rodė didžiulį potencialią taškų atžvilgiu.

Antrojo kėlinio pradžia buvo klampesnė abiem komandoms – „Neptūnui“ nesisekė organizuoti kokybiškų atakų, tačiau kiek vėliau į priekį šeimininkus patraukė puikiai rungtyniavęs Deividas Gailius.

Prieš pat pertrauką spurtavęs „Neptūnas“ į rūbinę nusinešė 7 taškų pranašumą. Trečiajame ketvirtyje komandos demonstravo apylygė kovą, tačiau tiek šiame, tiek ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ neleido varžovams persverti rezultato ir pasiekė pirmąją pergalę šiame Čempionų lygos sezone.

„Neptūną“ į pergalę vedė Gailius – 23 taškai, 7 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai ir 26 naudingumo balai.

Varžovų gretose rezultatyviausiai sužaidė Adrianas Banksas, surinkęs 11 taškų.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 23 (7 atk. kam., 7 rez. perd., 26 naud. bal.), Žygimantas Janavičius 13 (6 rez. perd.), Simas Galdikas ir Gytis Masiulis (7 atk. kam.) – po 10

„Happy Casa“: Adrianas Banksas 11, Darius Thompsonas ir Luca Campogrande – po 10.