„Celtics“ išvykoje netikėtai lengvai įveikė NBA čempionus © USA Today Sports nuotr.

Šv. Kalėdų dieną pergalę į savo sąskaitą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įsirašė Bostono „Celtics“ (21-7) komanda.

Nuo pat pirmojo kėlinio iki pat rungtynių pabaigos pirmavusi „Celtics“ ekipa 118:102 (28:19, 27:28, 33:22, 30:33) įveikė Toronto „Raptors“ (21-10) krepšininkus.

Svečius iš Bostono į pergalę vedė netikėtai suspindėjęs Jaylenas Brownas. Amerikietis vien per trečiąjį kėlinį į NBA čempionų krepšį įsūdė 16 taškų.

„Raptors“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Fredas VanVleetas, surinkęs 27 taškus.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 27, Chrisas Boucher 24, Kyle'as Lowry 14, Serge'as Ibaka 12.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 30, Kemba Walkeris 22, Gordonas Haywardas 14, Danielis Theisas 13.