"Celtics" ir "Fenerbahce Ulker" pradėjo NBA Europe Live 2012 maratoną
"Celtics" komanda neatsilaikė prieš Stambulo ekipą ir pasirengimą naujam sezonui pradėjo pralaimėjimu.

Turkijos klubas namuose 97:91 (26:27, 29:18, 24:27, 18:19) pranoko Bostono ekipą ir tapo pirmąja šios šalies komanda, įveikusi stipriausios pasaulio lygos atstovus.

Iki ilgosios pertraukos likus žaisti keturias minutes šeimininkai priekyje buvo keturiais taškais (45:41), bet tada keturis taškus paeiliui pelnė Oguz Savas, kurio iniciatyva turkai spurtavo 9:3 ir įgijo dviženklį pranašumą (54:44).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje vienuolika taškų iš eilės pelnęs Jeff Green buvo sumažinęs „Celtics“ atsilikimą iki trijų taškų (94:91). Tačiau kitoje atakoje tritaškį įsmeigė Romain Sato ir per likusią minutę NBA klubas nebeišsigelbėjo.

Doc Rivers'o auklėtiniai kitas ir paskutiniąsias savo "NBA Europe Live" projekto rungtynes žais spalio 7 dieną, kada Italijoje susitiks su Milano "Emporio Armani".

"Fenerbahce Ulker": Romain Sato 24 (4/11 dvit., 4/4 trit., 4/4 baud., 7 atk. kam.), Bo McCalebb 21 (9/13 dvit.), Bojan Bogdanovič 11, Oguz Savas 10, Omer Onan 8, Mike Batiste 5.

"Celtics": Jeff Green ir Jared Sullinger (8 atk. kam.) po 16, Rajon Rondo 13 (9 rez. perd.), Jason Terry 12, Brandon Bass 9, Paul Pierce 8, Courtney Lee 7, Kevin Garnett 6.