C.Bosh: "Lakers" geriausia komanda "ant popieriaus"
Praėjo jau dvi savaitės nuo tada, kai "Lakers" įsigijo Orlando "Magic" ir NBA žvaigždę Dwight Howard. Šis įvykis privertė stipriai susimąstyti "Heat" komandos vieną iš žvaigždžių Chris Bosh. 

"Iškart kai sužinojau apie tuos mainus, mano mintys iškeliavo 100 mylių per valandą greičiu į kitą vietą." - Miami'o ekipos puolėjas penktadienį kalbėjo "WQAM" radijo laidoje.

"Būtent šiuo metų tai yra "Lakers". Turiu galvoje "ant popieriaus". Jie turi geriausią sudėtį Vakaruose ir greičiausiai visoje lygoje. Bet geriausia komanda "ant popieriaus" dar nieko nereiškia. Sezonas yra labai ilgas ir ta komanda, kuri atrodė geriausia sezono pradžioje nebūtinai yra geriausia sezono finiše."

Planuojamas "Lakers" startinis penketas:
C Dwight Howard
PF Pau Gasol
SF Metta World Peace
SG Kobe Bryant
PG Steve Nash

Tačiau "Heat" ekipa neužmigo ant laurų po praėjusio sezono ir tarpsezonyje įsigijo vieną iš geidžiamiausių laisvųjų agentų Ray Allen bei pastaruosiuose sezonuose prigesusią žvaigždę Rashard Lewis.

"Mes žinome, kad esame čempionai, tačiau šį sezoną viską reikės pradėti iš naujo. Turėsime padaryti labai daug darbo, jog apgintumėme titulą." - kalbėjo C.Bosh.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos