Regimantas Miniotas pakartojo karjeros tritaškių rekordą, o tolimų metimų lietų surengę Prienų „CBet“ (7-9) krepšininkai „Betsafe-LKL“ rungtynėse namuose 85:76 (30:19, 20:14, 15:20, 20:23) nugalėjo „Šiaulius“ (4-11) bei pratęsė jų pralaimėjimų ruožą iki penkių iš eilės pralaimėtų susitikimų.

Prienų komandą į priekį vedęs R. Miniotas sužaidė sezono rungtynes. Jis pataikė 4 tritaškius iš 5 bei surinko 18 taškų. 16 taškų ir 9 atkovotus kamuolius pridėjo Laurynas Birutis, o pralaimėtojų gretose išsiskyrė 18 taškų įmetęs Rokas Gustys.

Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą 30:19, tačiau Antano Sireikos kariauna spurtavo 7:0 ir prisivijo 28:32. Vis dėlto snaiperių vedama „CBet“ komanda atsakė savo spurtu 18:3 bei nutolo 50:31.

Iki pertraukos 8 tritaškius iš 16 pataikę prieniškiai antroje susitikimo pusėje kiek sumažino apsukas ir leido „Šiauliams“ ketvirtajame kėlinyje priartėti 60:67, bet Luko Ulecko, Mindaugo Lukauskio ir Regimanto Minioto tritaškiai (79:62) intrigą panaikino.

Kovą dėl atšokusių kamuolių 41:30 laimėjusi „CBet“ ekipa iš viso pataikė 14 tritaškių iš 27 (51 proc. taiklumas), kuomet aštuoniese žaidę „Šiauliai“ realizavo tik 5 tolimus metimus iš 14 (35 proc. taiklumas).

Paskutinėmis minutėmis atsipalaidavusi ir dviženklę persvarą iššvaisčiusi Prienų komanda pasiekė revanšą už pirmajame „Betsafe-LKL“ rate patirtą nesėkmę 69:84 bei Karaliaus Mindaugo taurėje patirtus pralaimėjimus 80:85 ir 101:103.

„CBet“: Regimantas Miniotas 18, Laurynas Birutis 16 (9 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis 14, Lukas Uleckas ir Karolis Guščikas po 11.

„Šiauliai“: Rokas Gustys 18, Justas Furmanavičius 17, Evaldas Šaulys 12, Akeemas Wrightas 10 (3/11 metimai).