Bronzos medalius iškovojusi 3×3 rinktinė grįžo į Lietuvą © krepsinionamai.lt nuotr.

Europos 3×3 čempionate bronzos medalius iškovojusi Lietuvos vyrų rinktinė pirmadienio vakarą grįžo į Vilnių. Čia juos pasitiko žiniasklaida, artimieji ir draugai.

Medalius Europos čempionate iškovojo Paulius Beliavičius, Aurelijus Pukelis, Marijus Užupis ir Šarūnas Vingelis. Lietuviai puikiai pradėjo čempionatą ir grupės varžybose 22:18 įveikė Austriją ir 22:14 Latviją. Ketvirtfinalyje lietuviai 21:9 sutriuškino čempionato organizatorius vengrus, tačiau pusfinalyje 19:20 nusileido serbams. Rungtynėse dėl trečiosios vietos lietuviai 21:18 palaužė Ispaniją.

Lietuvos rinktinės žaidėjas M.Užupis pateko į simbolinę čempionato komandą, kartu su serbu Dejanu Majstorovičiumi ir prancūzu Lucasu Dussolieru. M.Užupis per penkerias čempionato rungtynes pelnė 44 taškus ir tapo rezultatyviausiu visų pirmenybių žaidėju.

A.Pukelis įmetė 32 taškus, P.Beliavičius – 24, o Š.Vingelis – 5.

Europos vyrų čempionais tapo serbai, kurie finale 21:18 įveikė Prancūziją. Moterų Europos čempionėmis tapo prancūzės, kurios finale 14:12 nugalėjo ispanes.