BHC: įgyvendinus viziją, naudą pajustų visas Lietuvos krepšinis

„Basketball Holding Company“, reaguodama į šiandien žurnalisto Andriaus Tapino parašytas mintis, nutarė išsakyti savo nuomonę apie būsimo klubo viziją.

„Viešojoje erdvėje pasirodžius informacijai apie ilgalaikę „Basketball Holding Company“ viziją ir galimus ryšius su Rusija, norime išsakyti savo poziciją: „Basketball Holding Company“ prezentacija, pasirodžiusi viešojoje erdvėje, yra kurta tuo metu, kai naujo krepšinio klubo projektas buvo pradinėje vystymo stadijoje.

Dėl šios priežasties joje nurodoma informacija neatspindi dabartinės įmonės pozicijos. Svarbu pabrėžti, kad sename dokumente minima Baltarusijos rinka yra nurodoma, kaip potenciali žiūrovų rinka, bet ne investicijų šaltinis. O matoma CSKA komandos žaidėjo nuotrauka panaudota, nes tuo metu, kai buvo kuriama prezentacija, būtent šis klubas buvo Eurolygos čempionu.

Visgi, vystant projektą, ženkliai pasikeitė mūsų pozicija bei tikslinės rinkos, todėl Rusiją ir Baltarusiją pašalinome iš bet kokių savo planų. Niekada neslėpėme savo didelių ambicijų tiek dėl žaidimo Europos turnyruose, tiek dėl tarptautinės sirgalių bendruomenės kūrimo.

Siekiame sukurti stiprią krepšinio komandą, kuri garsintų mūsų šalį, o tam ieškome tokių nestandartinių sprendimų, kaip žaidimas viename didžiausių Europos miestų, Londone. Tokiu būdu galėtume turėti daugiau, nei vieną klubą, tačiau Lietuva visada išliktų „Basketball Holding Company“ ašimi.

Tikime, kad, įgyvendinus viziją, naudą pajustų visas Lietuvos krepšinis, nes stipresnė ir konkurencingesnė šalies krepšinio lyga pritrauktų dėmesio, investicijų ir talentų į Lietuvą bei motyvuotų krepšininkus žaisti gimtinėje“, – rašoma pranešime.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
 • ksh

  kur gi ne

  • 0
 • ksh

  kur gi ne

  • 0
 • ksh

  kur gi ne

  • 0