Beviltiškai atrodęs „Neptūnas“ nusileido „Telekom Baskets“ krepšininkams © FIBA.com nuotr.

Nutrūko Klaipėdos „Neptūno“ (3/2) dviejų pergalių FIBA Čempionų lygoje serija. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai išvykoje 85:97 (18:29, 15:25, 27:23, 25:20) nusileido Bonos „Telekom Baskets“ (3/2) ekipai ir patyrė antrąjį pralaimėjimą tarptautinėse varžybose.

Klaipėdiečiai šalia varžovų laikėsi kiek daugiau nei pusę pirmojo kėlinio, tačiau iki ketvirčio pabaigos likus 2 minutėms „Telekom Baskets“ krepšininkai laimėjo atkarpą 10:2 ir Stepheno Zimmermano dvitaškio įgijo dviženklį pranašumą – 29:18.

Geležinėje gynyboje „Neptūną“ surakinę šeimininkai pridėdami spurtą 12:0 susikrovė ir triuškinamą taškų atsargą. Savo ruožtu Klaipėdos ekipa pirmuosius antrojo kėlinio taškus pelnė tik beveik įpusėjus ketvirčiui, kai taškų sausrą nutraukė tritaškį realizavęs Matas Jogėla – 21:43.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje pernelyg nepasikeitė. Trečiajį kėlinį komandos sužaidė kone taškas į tašką, o tas „Telekom Baskets“ žaidėjams prieš lemiamą dešimties minučių atkarpą leido išsaugoti solidžią persvarą – 77:60.

Ketvirtajame kėlinyje atsigavimo ženklus parodęs „Neptūnas“ bandė sugrįžti į kovą dėl pergalės. Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos po Andre Williamsono dvitaškio skirtumas tarp ekipų buvo sumenkęs iki 11 taškų – 88:77. Visgi arčiau klaipėdiečiams priartėti nepavyko, o situaciją stabilizavę varžovai galiausiai įsirašė trečiąjį laimėjimą – 97:85.

Vokietijoje klaipėdiečių neišgelbėjo ir itin geras Gyčio Masiulio pasirodymas. Arti dvigubo dublio buvęs puolėjas per beveik 25 žaidimo minutes į varžovų krepšį sumetė 16 taškų (2/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 9/9 baudos), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 oponentų metimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Varžovų komandoje siautėjo puikiai iš žaidimo atakavęs Stephenas Zimmermanas, kuris per 20 minučių pelnė 19 taškų (7/10 dvitaškiai, 5/8 baudos) ir pridėjo 5 atkovotus kamuolius.

„Telekom Baskets“: Stephenas Zimmermanas (5 atk. kam.) 19 tšk., Benjaminas Simonsas ir Martinas Breunigas (5 atk. kam.) po 13 tšk., Yormanas Polas Bartolo ir Anthony DiLeo (8 rez. perd.) po 11 tšk.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis (9/9 baud., 8 atk. kam.) 16 tšk., Tadas Sedekerskis (4/4 dvit., 4/4 baud., 5 rez. perd.) ir Andre Williamsonas (5 atk. kam.) po 12 tšk., Matas Jogėla (4 kld., 2 naud.) 11 tšk., Tomas Delininkaitis 10 tšk.