„Betsafe-LKL“ finalo metu – dėmesys saugumui © lkl.lt nuotr.

„Betsafe-LKL“ čempionatas pasiekė aukščiausią įtampos tašką. Dvikovų seriją dėl „Betsafe-LKL“ čempionų žiedų ir taurės pradėjo Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Rytas“.

Atsižvelgus į pirmųjų finalo rungtynių įvykius bei siekiant išvengti incidentų būsimose serijos rungtynėse, prieš prasidedant antrajai šių metų „Betsafe-LKL“ didžiojo finalo dvikovai, Lietuvos krepšinio lygos vadovai kartu su „Žalgirio“ ir „Ryto“ komandų vadovais, taip pat „Žalgirio“ ir „Twinsbet“ arenų apsaugos vadovais organizavo susitikimą bei aptarė tiek rungtynėse, vykusių birželio 5 d. Kaune, incidentus, jų aplinkybes, tiek ir būsimų finalo rungtynių saugumo gaires ir planus, siekiant prevenciškai užkirsti kelią galimiems incidentams

Susitikimo metu buvo kalbama, jog susirinkusiems žiūrovams yra būtina sukurti saugią aplinką, tad komandų vadovai bei arenų apsaugos vadovai užtikrino, jog bus pasiruošę dėti visas pastangas, jog tiek prieš rungtynes, tiek rungtynių metu, arenoje bei arenos prieigose būtų išvengta nemalonių incidentų.

Lietuvos krepšinio lyga ragina abiejų komandų aktyviąsias fanų grupes aktyvų palaikymą nukreipti į savo savo mylimų komandų palaikymą. Tuo pačiu prašoma susilaikyti nuo bet kokių galimų provokacijų ir incidentų.

Antroji didžiojo finalo dvikova tarp „Ryto“ ir „Žalgirio“ tiesiogiai bus transliuojama penktadienį nuo 18:30 val. per BTV ir Go3.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos