Berlyno „ALBA“ komandos apžvalga (Eurolyga 2022) © Organiz. nuotr.

Tęsiame Eurolygos komandų epžvalgą. Šį kartą apžvelgiame minimalius pokyčius ekipoje atlikusią Berlyno „ALBA“.

Praėjusio sezono rezultatas – 10 vieta.

Išvyko: Oscaras da Silva.

Atvyko: Gabriele Procida, Žiga Samaras.

Berlyno ekipoje įvyko mažiausiai permainų tarp visų Eurolygos komandų.

„ALBA“ paliko vos vienas krepšininkas – į „Barceloną“ išvykęs Oscaras da Silva. Tuo tarpu į komandą atvyko du jauni krepšininkai – slovėnas Žiga Samaras ir italas Gabriele Procida.

Žiga Samaras yra vienas perspektyviausių Slovėnijos krepšininkų. Ispanijos ACB lygoje rungtyniavęs 21-erių gynėjas rinko po 7,6 taško, 4,7 rezultatyvaus perdavimo ir 11 naudingumo balų.

Tuo tarpu italas Gabriele Procida šią vasarą buvo pašauktas 36-tuoju šaukimu NBA naujokų biržoje.

Bolonijos „Fortitudo“ rungtyniavęs 20-metis rinko po 7 taškus ir atkovotus kamuolius.

Sunku pasakyti, kiek šie krepšininkai gali duoti naudos Eurolygoje. Prieš porą sezonų „ALBA“ į savo gretas irgi buvo pasikvietusi niekam tuo metu nieko nesakantį italą – Simone Fontecchio, kuris sužaidė proveržio sezoną, o šią vasarą išpildė NBA svajonę.

Komandos lyderiais kaip ir praėjusį sezoną bus Luke‘as Sikma ir Maodo Lo. Prie jų turėtume priskirti praėjusio sezono pabaigoje įsibėgėjusį Jaleną Smithą.

Solidesnio sezono galima tikėtis iš vokiečio Luoiso Olinde. 24-erių puolėjas pernai jau buvo svarbus rotacijos žaidėjas ir rinko po 7 naudingumo balus. Šiemet vokietis tikėtina sulauks dar didesnio pasitikėjimo.

Berlyno ekipoje liko tie patys vidurio puolėjai – Johannesas Thiemannas, Benas Lammersas ir Christas Koumadje.

Tiek Lammersas, tiek Thiemannas pasižymi neblogu metimu iš distancijos. Žinoma, „ALBA“ vėl kentės dėl šių krepšininkų minkštumo po krepšiu, tad prieš fiziškus varžovų aukštaūgius Berlyno komanda turės problemų.

Komplektacijos įvertinimas – 7

Sunku vertinti Vokietijos komandos komplektacijos, kuomet pasikeitimai ekipoje viso labo tik du. Išlaikytas branduolys yra privalumas, ypatingai, sezono pradžioje, bet klausimas, ar šis branduolys, net ir susiklijavęs, yra pajėgus būti labai konkurencingas Eurolygoje.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos