Belgija patiesė Danijos rinktinę © ZUMAPRESS.com

Belgijos rinktinė ir toliau nemažina apsukų bei nušlavė Danijos rinktinę.

Pirmus tris kėlinius dominavusi Belgijos rinktinė, išvykos rungtynėse 88:72 (27:18, 28:21, 23:13, 10:20) nugalėjo Danijos krepšininkus.

Svečių komanda savo spurtą pradėjo jau pirmomis rungtynių minutėmis ir iš karto susikrovė pranašumą

Belgijos rinktinė visiškai dominavo pirmus tris kėlinius per kuriuos susikrovė 26 taškų pranašumą ir nors ketvirtajame kėlinyje Danijos ekipa stengėsi pasivyti varžovus, vis tik pergalės svečiai nepaleido.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Jonathanas Tabu, kuris per 27 žaidimo minutes pelnė 22 taškus (5/11 trit., 3/6 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Danijos rinktinėje labiausiai rungtynėse pasižymėjo Kevinas Larsenas, kuris per 37 žaidimo minutes pelnė 20 taškų (2/3 trit., 4/6 dvit., 6/9 baud.) atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo antroji iš eilės Belgijos rinktinės pergalė Europos čempionato atrankoje.

Danijos rinktinėKevinas Larsenas 20, Gabrielis Lundbergas 15, Philipas Hertzas 9, Darko Jukičius 6.

Belgijos rinktinėJonathanas Tabu 22, Retinas Obasohanas 16, Maxime De Zeeuwas ir Quentinas Serronas po 10.