Bebaimiai lietuviai šluoja bilietus į „Žalgirio“ rungtynes © zumapress nuotr.

Nepaisant to, kad Lietuvoje ketvirtadienį užfiksuotas rekordinis naujų koronaviruso atvejų skaičius (255), Kaunas ruošiasi fiksuoti 2020-2021 m. Eurolygos sezono lankomumo rekordą, rašo lrytas.lt

Ketvirtadienį „Žalgiris“ savo namų tvirtovėje priims Stambulo „Anadolu Efes“ komandą, o į šias rungtynes jau parduota daugiau nei 4,7 tūkst. bilietų, kai maksimaliai leistinas žiūrovų skaičius – kiek daugiau nei 7 tūkst.

Neeiliniame sezone į arenas žiūrovus įsileisti gali vos septyni Eurolygos klubai – Kauno „Žalgiris“, Milano „Olimpia“, Maskvos CSKA, Maskvos „Chimki“, Vilerbano ASVEL, „Valencia“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“.

Kol kas daugiausia žiūrovų sutraukė rungtynės Maskvoje, kur „Megasport“ arenoje kovėsi CSKA ir Tel Avivo „Maccabi“ klubai. Rungtynes stebėjo 3587 žiūrovai.

Tikėtina, kad „Žalgirio“ mūšis su „Anadolu Efes“ pagal žiūrovų skaičių dvigubai aplenks minėtą dvikovą Rusijos sostinėje.

Tai bus masiškiausias renginys šalyje per pastarąjį pusmetį, kai Lietuvoje kovo 16-ąją buvo paskelbtas karantinas, o dėl jo šalies arenoms teko atšaukti suplanuotus renginius ar koncertus.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos