Be J.Lauvergne rungtynes baigęs „Žalgiris“ patyrė smūgį Stambule © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ patyrė skaudų pralaimėjimą Eurolygos rungtynėse Stambule. Kauniečiai išvykoje rezultatu 62:89 (12:26, 16:23, 20:27, 14:13) pripažino „Anadolu Efes“ pranašumą.

Susitikimo pradžioje po du taškus surinko Joffrey Lauvergne ir Rokas Jokubaitis, Thomasas Walkupas pelnė keturis, tačiau iškart teko vytis varžovus – 8:17. Kėlinio viduryje kauniečių puolimas sustojo ir per kiek daugiau nei keturias minutes keturis taškus komandai surinko J.Lauvergne – 12:26.

Antrame ketvirtyje dvitaškį pataikė T.Walkupas, keturis taškus pridėjo Augustine’as Rubitas, o penkis paeiliui surinko Marius Grigonis – 23:42. Kėlinio pabaigoje dar vieną dviejų taškų vertės metimą realizavo T.Walkupas, o kėlinį taikliu tritaškiu pabaigė Paulius Jankūnas – 28:46.

Po pertraukos Nigelas Hayesas pasižymėjo dviem taškais, M.Grigonis smeigė tritaškį, o po du taškus surinko T.Walkupas ir A.Rubitas – 37:58. M.Grigonis pataikė dar du tolimus metimus, dvitaškiu pasižymėjo Martinas Gebenas, o trečią ketvirtį pabaigė taiklus T.Walkupo metimas iš toli – 48:76.

Paskutinėje rungtynių atkarpoje dar vieną taiklų dvitaškį įsirašė T.Walkupas, A.Rubitas surinko septynis taškus, o R.Jokubaitis penkis – 62:89.

Taip pat, dvikovos pabaigti negalėjo J.Lauvergne, kuris pirmoje rungtynių pusėje patyrė nugaros sumušimą ir žaidė mažiau nei 10 minučių.

„Žalgiris“: T.Walkupas 15 (8 rez. perd.), M.Grigonis 14, A.Rubitas 13 (8 atk. kam.), R.Jokubaitis 7, J.Lauvergne 6, P.Jankūnas 3 (8 atk. kam.), N.Hayesas 2, M.Gebenas 2, L.Lekavičius 0, K.Lukošiūnas 0, S.Vasturia 0.

„Anadolu Efes“: S.Larkinas 18, V.Micičius 17, R.Beauboisas 12, S.Sanli 12, K.Simonas 11.