„Barcelona“ tik po atkaklios kovos palaužė Berlyno ALBA © AP nuotr.

Itin sėkmingą sezono atkarpą Eurolygoje demonstruoja „Barcelona“ (21-6), kuri tik po atkaklios kovos, išvykoje nugalėjo Berlyno ALBA krepšininkus (9-18).

Roko Giedraičio klubas, namuose 80:84 (18:27, 28:11, 16:28, 18:18) pralaimėjo prieš puikiai rungtyniaujančius „Barcelona“ krepšininkus, kurie pasiekė aštuntą pergalę iš eilės stipriausiame senojo žemyno turnyre.

Pirmąją rungtynių pusę Berlyno ekipa dominavo ir susikrovė aštuonių tašku pranašumą, tačiau katalonai dominavo trečiajame kėlinyje ir vienu momentu įgijo dviženklį pranašumą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Alexas Abrinesas, kuris per 21 žaidimo minutę pelnė 17 taškų (3/4 trit., 3/3 dvit., 2/2 baud.) ir atkovojo 4 kamuolius.

Vokiečių gretose labiausiai išsiskyrė Martinas Hermannssonas, kuris per 29 minutes pelnė 17 taškų (0/3 trit., 7/12 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo net 5 kartus.

ALBA: Martinas Hermannssonas 17,  Landry Nnoko 12, Marcusas Erikssonas 11, Luke‘as Sikma 10, Nielsas Giffey 8 .

„Barcelona“: Alejandro Abrinesas 17, Malcolmas Delaney 16, Nikola Mirotičius 14, Cory Higginsas 13, Kyle‘as Kuricas 9.