„Barcelona“ pratęsė pergalių žygį Eurolygoje © „Barca Basket“ nuotr.

„Barcelonos“ (4-0) komanda Eurolygoje nemažina apsukų. Katalonai 73:65 (12:16, 21:20, 24:13, 16:16) nuliūdino savo žiūrovų akivaizdoje žaidusią Belgrado „Crvena zvezdą“ (1-3).

Serbai pirmąjį kėlinį pradėjo gana sėkmingai – gynyboje puikiai tvarkėsi su varžovų atakomis ir po pirmojo ketvirčio džiaugėsi keturių taškų pranašumu.

Visgi tokio sėkmingo žaidimo gynyboje antrajame kėlinyje užfiksuoti jau nepavyko – „Barca“ surinko 21 tašką, tiesa, „Crvena zvezda“ atsakė 20 taškų.

Lemiamu kėliniu tapo trečiasis, kai svečiai iš Barselonos panaikino trijų taškų deficitą ir prieš ketvirtojo kėlinio pradžią jau turėjo 10 taškų pranašumą.

Paskutiniajame ketvirtyje Belgrado ekipa dar bandė grįžti į kovą, tačiau stabilų žaidimą šį sezoną demonstruojantys katalonai rungtynių pabaigoje sužaidė šaltakraujiškai ir pasiekė pergalę.

Nugalėtojų gretose rungtyniavęs Brandonas Daviesas per 24 minutes surinko 14 taškų (5/7 dvit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus (aukščiausias rungtynėse).

Nikola Mirotičius į savo sąskaitą įsirašė 21 tašką, tiesa, ispanas prametė net penkis tritaškius (1/6).

„Crvena zvezda“: Jamesas Gistas 10 (2/2 trit.), Borisa Simaničius, Ognjenas Dobričius ir Mouhammadas Daye – po 8.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 21 (8/13 dvit., 6 atk. kam.), Kyle'as Kuričius 15 (3/5 trit., 4 atk. kam.), Brandonas Daviesas 14 (5/7 dvit., 6 atk. kam., 24 naud. bal.), Adamas Hanga 8.