„Barcelona“ patyrė antrąją nesėkmę šalies pirmenybėse, „Real“ pratęsė pergalių seriją © „Sputnik“ nuotr.

Antrąją nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė „Barcelonos“ (4-2) komanda.

Katalonai 83:89 (17:23, 23:23, 21:25, 22:18) turėjo pripažinti Saragosos „Casademont“ (5-1) ekipos pranašumą, kuriai ir toliau negali padėti traumą besigydantis Renaldas Seibutis.

Nugalėtojų gretose po 15 taškų surinko Robinas Benzingas ir D.J. Seeley.

„Barcoje“, kaip ir jau įprasta, rezultatyviausiai žaidė Nikola Mirotičius su Brandonu Daviesu – abu pelnė po 21 taįką. Ante Tomičius pridėjo 14.

„Casademont“: Robinas Benzingas ir D.J. Seeley po 15, J. Barreiro ir Nemanja Radovičius po 10.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius (12/13 baudos, 7 atk. kam.) ir Brandonas Daviesas (7/7 baudos) po 21, Ante Tomičius 14, Cory Higginsas 10, Adamas Hanga 9 (6 atk. kam., 5 rez. perd.).

Savo ruožtu potencialūs „Barcelona“ varžovai dėl titulo – Madrido „Real“ (6-0) krepšininkai – pratęsė tobulą pirmenybių startą.

„Baltieji“ rezultatyvioje kovoje 94:74 (27:28, 28:16, 21:15, 18:15) įveikė Manresos „Baxi“ (1-5) klubą.

Pralaimėtojų gretose rungtyniavęs Deividas Dulkys per 21 minutę pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Baxi“: Davidas Kravishas ir Jordanas Sakho – po 12, Eulis Baezas bei Juanas Pablo Vauletas – po 10, Frankie Ferrari 9.

„Real“: Gabrielis Deckas 18, Sergio Llullas 17 (5 rez. perd., 6 klaidos), Walteris Tavaresas 16.