„Barcelona“ išvykoje palaužė „Panathinaikos“ © „Sputnik“ nuotr.

Paskutiniame kėlinyje susiėmusi „Barcelona“ (19/6) pasiekė šeštą pergalę iš eilės Eurolygoje.

Svetislavo Pesičiaus auklėtiniai išvykos rungtynėse 92:81 (20:23, 18:22, 29:24, 25:12) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (14/11) ekipą.

Iki ketvirto kėlinio Graikijos klubas pirmavo dviem taškais, tačiau puikus Brandono Daviso žaidimas persvėrė rezultatą ir galingai užbaigusi rungtynes Barca išsivežė pergalę iš Atėnų.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo Nikola Mirotičius, kuris per 27 aikštelėje praleistas minutes pelnė 20 taškų (2/5 trit., 3/8 dvit., 8/10 baudmet) ir atkovojo 9 kamuolius. Jam puikiai talkino ir prie pergalės 17 taškų pridėjo Cory Higginsas.

Pralaimėtojų gretose tradiciškai išsiskyrė dvigubą dublį surinkęs Nickas Calathesas, kuris per 29 minutes pelnė 10 taškų (0/3 trit., 3/6 dvit., 4/6 baudmet), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 20, Cory Higginsas 17, Malcolmas Delaney 15, Alexas Abrines’as 13.

„Panathinaikos“: Georgios Papagiannis 14, Jimmeris Fredette 13, Ioannis Papapetrou 12, Nickas Calathesas 10.