„B Tribūna“: „Jeep“ arena keliasi į Kauną © lkl.lt nuotr.

Prieš trečiąsias LKL finalo serijos rungtynes Vilniaus „Ryto“ fanai socialiniame tinkle apkaltino Kauno „Žalgirio“ klubą darant dirbtines kliūtis jiems įsikurti toje pačioje Laikinosios sostinės arenos dalyje.

„Žalgiris“ bijo rytfanių? Kito atsakymo nėra. Daug šnekėję apie tai, kaip „Barcelona“ neįleidžia „Žalgirio“ fanų Ispanijoje, dabar kauniečiai daro tą patį.

Įvairiais būdais bandėme draugiškai derintis, jog gautume didesnį sektorių, bet „Žalgiris“ neatidaro papildomų vietų ir šalia mūsų sektoriaus esančias vietais laiko užšaldytomis.

Žurnalistams kauniečiai meluoja apie mistinius bilietų pirkimus per „Ryto“ klubą, kai visi pirkę bilietus ir važiuojantys su „B Tribūna“ žinote, jog bilietus pirkome per jų oficialią sistemą, kurioje jų dabar tiesiog neliko.

Galų gale prisikasėme iki „Žalgirio“ klubo ir gavome kelias dešimtys papildomų bilietų tam pačiam sektoriuje (kurie kažkodėl buvo slėpiami viešoje prekyboje), bet daugiau bilietų įsigyti negalime ir šalia esantys sektoriai lieka užšaldyti.

Kadangi „Žalgiris“ neatidaro šalia esančių sektorių, mes pradedame bilietų pirkimą į artimiausią esantį sektorių, tai yra 340/341.

Raginame tą daryti ir kitus „Ryto“ fanus, o atvykę visi bandysime būti kartu. Tikime, jog „Žalgirio“ klubas atras sveiko proto ir visus suleis į vieną zoną, o jei ne – darysim pirmyn, vilniečiai tarp sektorių. JEEP’as keliasi į Kauną“, – rašė „Ryto“ fanai.

Straipsnio įvertinimas: 4 8
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos