B. Simmonsas užsitraukė nemalonės Australijoje

B. Simmonsas užsitraukė nemalonės Australijoje © AP nuotr. 2019-08-12 12:00

Viena didžiausių Australijos krepšinio žvaigždžių laikomas Benas Simmonsas savo elgesiu papiktino žurnalistą, kuris pasiūlė krepšininkui grįžti į JAV.

„Benai, žinau, kad esi australas, bet grįžk į JAV ir lik ten“, – po netinkamo krepšininko elgesio su sirgaliais tėškė Australijos žurnalistas Alanas Jonesas.

Tokios piktos žurnalisto reakcijos Simmonsas sulaukė dėl to, kad eidamas į Hillso krepšinio salę jis sirgaliams nesutiko dalinti autografų ir atsisakė su jais nusifotografuoti.

„Jis pažadėjo žaisti už Australijos rinktinę tik tam, kad vėliau galėtų atsisakyti dėl tvarkaraščio problemų. Jis taip pat sakė, kad žais draugiškose rungtynėse, bet vėliau ir tai daryti atsisakė. Sirgaliai išleido šimtus dolerių vien tam, kad pamatytų jį.

Jis taip pat organizavo dvi jaunimo krepšinio stovyklas, tačiau, kiek žinoma man, atvykęs į jas jis tiesiog nekreipė dėmesio į fanus, kurie jo laukė valandų valandas“, – pridūrė žurnalistas.

B. Simmonsas atsisakė padėti Australijos rinktinei draugiškose rungtynėse, tačiau patikino, kad dalyvaus olimpinėse žaidynėse.

Komentarai (0)

Kitos naujienos