B. Matkevičius prieš dvikovą su australais: „Puolime jie yra sunkiai sugaudomi“ © Stop kadras

Vienas iš Lietuvos rinktinių trenerio asistentų Benas Matkevičius prieš būsimą dvikovą įvardijo pagrindines australų stiprybes.

Šiandien 14 val. 30 min. Lietuva ir Australija stos į paskutinę H grupės dvikovą. Abi komandos jau yra užsitikrinusios kelialapį į kitą etapą, tačiau šiose rungtynės spręsis pirmos vietos nugalėtojas.

Su žiniasklaida bendravęs B. Matkevičius teigė, kad Australija yra sunkiai nuspėjama komanda tiek gynyboje, tiek puolime.

„Tai – jau gerai pažįstamas varžovas. Jie stiprūs po krepšiu ir gerai perduoda kamuolius. Derinius atlieka labai geru greičiu. Be to, tie deriniai sunkiai nuspėjami, nes jie jau gerai skaito gynybą. Daug metų visi žaidė kartu, tad jaučiasi ryšys“, – pirmaisiais įspūdžiais pasidalino specialistas.

„Sunkiausia, kad vienas žmogus neišspręs problemų – turėsime dirbti visi, labai gerai kalbėtis tarpusavyje, prireiks didelio susitelkimo, nes kitaip jų nesugaudysime. Puolime juos sugauti labai sunku, nes deriniai atliekami labai geru greičiu, išsimeta daug laisvų metimų“, – tęsė Matkevičius.

Kalbėdamas apie didžiausią Australijos rinktinės ginklą, Matkevičius įvardijo Joe Inglesą: „Jis yra žaidėjas, kuris, ypatingai ketvirtajame kėlinyje, žaidžia visus du prieš du, išsprendžia jų problemas. Jeigu tik jam duodi daugiau laisvės, jis suranda metikus ties tritaškiu, tačiau ir pats gali mesti.

Ingleso negali priversti skubėti. Jį paspaudi, bet jis išlaiko ramybę ir daro derinį, sužaidžia du prieš du.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos