B. Diaw: „Pralaimėjimai sukelia ne pyktį, bet alkį“ © fiba.com nuotr.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris ir Bostono „Celtics“ skautas Benas Matkevičius tęsia pokalbių kelionę su krepšinio pasaulio žmonėmis.

„The Benas Podcast“ tinklalaidėje jau svečiavosi Etorre Messina, Dimitris Itoudis, Andrea Trinchieri, Giannis Sfairopoulos, Šarūnas Jasikevičius, Jonas Mačiulis, Gianmarco Pozzecco bei kiti garsūs krepšinio pasaulio žmonės.

Naujausiame epizode svečiavosi NBA ir Europos čempionas Borisas Diaw, su Prancūzijos rinktine taip pat laimėjęs sidabro medalį Lietuvos vykusiose Senojo žemyno pirmenybėse 2011 metais.

Anot jo, pralaimėjimas Kaune vykusiame čempionate buvo karti, bet reikalinga patirtis, kuri padėjo po dviejų metų vykusiame finale.

„2011 metais patekę į finalą buvome tokie laimingi, tai buvo istorinis momentas, patekome į finalą po 15-os metų. Tuo pačiu supratome, kad laukia finalas, neturime būti ypatingai laimingi, nes laukia lemiamos rungtynės. Bet tu gali garsiai tai sakyti treniruotės metu, per komandos susirinkimą, kad turi būti susikoncentravęs, tačiau tai yra be galo sunku. 2013-ais metais mes jau buvome tai išgyvenę Lietuvoje. Pralaimėjimas sukelia ne pyktį, bet alkį. Kyla apetitas pergalėms,“ – teigė Prancūzijos rinktinės kapitonas.

Vienam geriausių Prancūzijos krepšininkų 2013 ir 2014 metai buvo geriausi karjeroje. Puolėjas ne tik triumfavo Europos čempionate, bet ir tapo NBA čempionu su San Antonio „Spurs“ ekipa. „Tai buvo geriausi mano metai, kai laimėjome tiek Europos čempionatą, tiek NBA ir visa tai įvyko per 12 mėnesių“ – teigė NBA čempionas.

Pokalbio metu pašnekovai palietė ir kitas temas:

• Kodėl verta žaisti 11-ajame Prancūzijos divizione;

• Mėgstamiausia nuotrauka, daryta kelionių metu;

• Mėgstamiausi kavos ir vyno regionai; • Gyvenimas valtyje bei kodėl niekada nematė kaire ranka.

„The Benas Podcast” galima rasti tiek YouTube, tiek kitose platformose – Apple, Spotify, Stitcher, Google. Palaikantieji trenerio idėjas taip pat galės tapti ir Patreon rėmėjais.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos