Australijos rinktinės strategas: „Visada gerbiau Lietuvą kaip krepšinio šalį“ © FIBA nuotr.

Australijos rinktinės vyriausiasis treneris Andrejus Lemanis prieš lemiamą grupės dvikovą negailėjo pagyrų Lietuvos rinktinei.

Ketvirtadienį Lietuva ir Australija kausis tarpusavyje dėl pirmos vietos grupėje. Abi komandos iki šiol žygiavo tik pergalingu keliu – įveiktos Kanados ir Senegalo rinktinės.

Lietuva yra labai gera komanda, visada juos gerbiau kaip krepšinio šalį ir visada mėgavausi žaisdamas prieš juos. Kaip ir tikėtasi, jie žaidžia kaip tikra komanda, gerai dalijasi kamuoliu, dirba vienas už kitą. Jie kietai dirba gynyboje, yra gerai treniruojami“, – savo mintimis pasidalino Lemanis.

„Lietuva žaidžia dviem skirtingais būdais. Pagrindinis penketas žaidžia vienaip su Saboniu ir Valančiūnu, su kuriais dirba Kalnietis. Kai jie pradeda atlikti rotaciją, tuomet žaidimas pagreitėja. Prie to prisitaikyti mums yra iššūkis“, – tęsė strategas.

Lemanis taip pat negailėjo pagyrų būsimam žalgiriečiui Jocku Landale'ui, kurio žaidimo planetos pirmenybėse yra nustebintas.

„Jis yra puikus ir tikrai mane stebina. Tokio jauno amžiaus jis jau gali tiek daug pasiūlyti. Jockas žais „Žalgiryje“, laukiu to ir tikiuosi, kad jūs tuo galėsite pasimėgauti“, – pridūrė krepšinio specialistas.

Lietuvos ir Australijos dvikova rytoj prasidės 14 val. 30 min. mūsų laiku.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • Rimtolis

  Bando uzliuliuot lietuvius kalbomis savo pries svarbu graju 😀

  • 0
 • Rimtolis

  Bando uzliuliuot lietuvius kalbomis savo pries svarbu graju 😀

  • 0
 • Rimtolis

  Bando uzliuliuot lietuvius kalbomis savo pries svarbu graju 😀

  • 0

Kitos naujienos