Australijos rinktinė – paskutinė pusfinalio dalyvė © FIBA nuotr.

Paskutine šių metų pasaulio čempionato pusfinalio dalyve tapo Australijos rinktinė. Andrejaus Lemanio auklėtiniai 82:70 (17:17, 16:13, 30:18, 19:22) įveikė šiame turnyre žibėjusius čekus.

Pirmoje rungtynių dalyje rungtynės vyko taškas į tašką. Abi komandos aktyviai dirbo gynyboje, o į pertrauką australai nuėjo turėdami tik trijų taškų pranašumą.

Į priekį australai spurtavo trečiajame ketvirtyje, kai surinko net 30 taškų ir įgijo dviženklį taškų pranašumą. Visgi čekai ketvirtajame kėlinyje dar siekė sugrįžti į kovą ir ne kartą buvo sumažinę atsilikimą iki kelių tolimų metimų, tačiau šaltus nervus išlaikė australai atlaikė čekų išpuolius ir paskutinėmis minutėmis jau buvo užtikrinti pergale.

Australijos rinktinės pusfinalyje lauks kova su Ispanijos komanda. Kitoje poroje prancūzai kausis su argentiniečiais.

Australams daugiausiai taškų surinko Patty Milsas – 24. Be to, krepšininkas dėl greitų trijų pražangų nemažai laiko turėjo praleisti ant suolo.

Čekams daugiausiai taškų pridėjo Patrikas Auda – 21. Tomašas Satoransky be 13 pelnytų taškų taip pat atliko net 13 rezultatyvių perdavimų ir buvo arti trigubo dublio.

Australija: Patrickas Millsas 24 (6/9 trit., 6 rez. perd.), Chrisas Gouldingas 14 (4/11 trit.), Andrew Bogutas 10, Matthew Dellavedova 9 (5 atk. kam.).

Čekija: Patrikas Auda 21 (3/3 trit.), Tomašas Satoransky 13 (13 rez. perd., 9 atk. kam.), Pavelas Pumprla 10, Jaromiras Bohačikas 8.